Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális ez? Hogyan győzzem...

Normális ez? Hogyan győzzem meg őket?

Figyelt kérdés

Anyámmal, a nevelő apámmal és a féltesómmal (6) lakok. Suliidőben 20:30-kor már aludnom kell.Csak én tartom ezt nem normálisnak?

Hogy győzzem meg őket, hogy legalább ne 20:30 legyen hanem 21:30!?

Már egészen kicsi korom óta akkor kell feküdnöm :S


2011. aug. 29. 21:44
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

lesznek még olyan idők, mikor azt kívánod, hogy minél többet aludhass:D

valahogy mindenképp meg kell beszélnetek, mondd hogy csak próbáljátok ki először, hogy mennyire leszel fáradt, vagy hogy 20:30 után már csak bizonyos dolgokat csinálhatsz először, aztán ez úgyis lazul (fürdés,olvasás,esetleg egy kis tévét, de este már nem jó tévézni, netezni, mert az csak felpörget jobban)

2011. aug. 29. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Mert nem mindegy.
2011. aug. 29. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy?

Semmi baj nincs ezzel szerintem,mivel suliidőszakban reggel nagyon korán kell kelned,ezért célszerű,hogy korán feküdj,hogy kialudd magad.

Nem ciki egyáltalán,ha tehetem én is korán fekszem ( 27 éves vagyok),mivel igen gyakran 6-kor kelek.Most szabadságon vagyok,ezért alhatok másnap,ameddig akarok.

2011. aug. 29. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
14 és 9.-be megyek
2011. aug. 29. 21:54
 5/16 A kérdező kommentje:
ja, és mikor suli van 6-kor 7-kor vagy van amikor 8-kor kell kelnem
2011. aug. 29. 21:55
 6/16 anonim ***** válasza:
Ha 9-kor el tudsz aludni és reggel 6-kor kelsz,akkor pont 9 órát aludtál,ami ideális.Nekem még most is annyi az alvásigényem,pedig rég voltam 14. :) Hidd el sokkal jobb,ha kialszod magad,akkor tudsz másnap maximálisan teljesíteni.
2011. aug. 29. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
az a probléma,hogy nem tudok aludni sem, van amikor elalszom, de olyankor felkelek hajnalban, de persze ezt nem hiszik el
2011. aug. 29. 22:02
 8/16 anonim ***** válasza:
Miért nem tudsz aludni? Sokat eszel vacsorára vagy a meleg miatt vagy más oka van?
2011. aug. 29. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
általában nem fáradok el pedig hetente 2* úszok is
2011. aug. 29. 22:09
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Használd ki míg sokat aludhatsz. Ha kezdődik az egyetem 5-kor kell nekem kellni és van amikor este 8-kor érek haza. Akkor még tanulni is kell, így rülök, ha éjfélkor már ágyban tudok lenni.

Szóval használd ki, míg alhatsz jó sokat, most nyáron én napi 12-13 órákat alszok, éppen ezért ilyenkor fent vagyok, mert nem vagyok fáradt.


Anno 14-15 évesen én a BK után feküdtem le, ami kb. negyed 10 volt és másnap 6-kor kellett kelnem a suli miatt.

2011. aug. 29. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!