Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem akarnak elengedni a...

Nem akarnak elengedni a szüleim 2 hétre nyáron a haverokkal :- ( Hogy győzzem meg őket?

Figyelt kérdés

Van egy haveroméknak egy nyaralójuk és a szülei azt mondták h ok és lemehetnénk oda 2 hétre nyáron totál ingyen. 6an mennénk és már mindenkit elengedtek csak engem nem akarnak mert anyám szerint balhés vok meg megbízhatatlan :S De ez nem igaz. Meg h szar jegyeim vannak suliban és h nem érdemlem meg és felejcsem el... Am tök saját pénzből fizetnék mindent mert diákmelózok és a saját pénzemmel nem azt csinálok, amit akarok? :/ Hogy győzhetném meg őket h engedjenek el? Vagy mit csináljak, szökjek el vagy mi? Nagyon szeretnék elmenni.

17/F


2010. máj. 8. 19:41
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Szeritnem sajnos ez a hajó már elment. Gondolom, nem véeltlenül mondjék, hogy balhés vagy és rosszak a jegyeid. Próbáld meg meggyőzni őket, hogy áltozni fogsz, bár ennyi idő alatt nehéz lesz bizonyítanod.
2010. máj. 8. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
17 éves vagy és nem engednek? Én ennyi idősen "Szia anya, elmentem, majd jövök" típus voltam, 2 hétre rábolintott, fiú vagyok tudtam magamra vigyázni. Ha nem engednek én a helyedbe nem mennék el,mert a rendőrséggel is hazahozathatnak. Próbálj addig bizalmasabb lenni, jobb jegyeket szerezni (bár mindjárt év vége).
2010. máj. 8. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Igen kevés az idő,de bizonyits neki,hogy nem vagy balhés...És utolsó hónap a suliból szedd össze magad!
2010. máj. 8. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

próbálj velük beszélni. mondd nekik hogy csak két hét az nem sok, és megpróbálsz a suliba javítani meg segítesz neki ha szükséges és h mindent megtennél h elmenj .

de nem értem a szülőket :S

én 15 vagyok és ht lány de én egy hónapra utazhattam el és tőlünk 260 km-re és engem simán elengedtek pedig én se vagyok 1 tündér :P:D

2010. máj. 8. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim válasza:
Szerintem mindig hozd fel nekik a témát meg próbálj meg suliban is igyekezni h jobb jegyeid legyenek.Szerintem aztán elengednek.Szerintem el ne szökj mert aztán tényleg nem fognak benned bizni.
2010. máj. 8. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Én is ezt mondtam h 17 évesen simán elengedhetnének... de nem mert "nem bíznak meg bennem" pffff. De ha nem engednek el én tuti lelépek nagyon el akarok menni
2010. máj. 8. 19:48
 7/18 anonim válasza:
Mennyi szerintem-et irtam XD
2010. máj. 8. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
A suliban már nem tok túl sokat javítani :S
2010. máj. 8. 19:49
 9/18 anonim ***** válasza:

azért próbálj meg javítani!! hidd el akarerő kérdése ha akarod menni fog.

énis 5ből álltam bukásra vettem erőt és tessék már csak 1ből állok bukásra(matek) de ezt nem fogom tudni kijavítani..

kérdezd meg tőlük ha javítasz sulllba elengednek?

és ha igen kérd meg haverjaidat h segítsenek

ennyi.

2010. máj. 8. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

akkor nyárig legyél jó kisfiú és ne csinálj semmi balhét..lássák h "megváltoztál"..

ajánld fel nekik h ha megváltozol addig és jó leszel akk elmetsz e..

2010. máj. 8. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!