Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A szüleim elutaznak két...

A szüleim elutaznak két hétre, és nem engedik h itthon maradjak egyedül! Hogy győzzem meg őket?

Figyelt kérdés

Az unokatestvéremékhez kéne mennem, de náluk nagyon utálok lenni én oda tuti nem megyek, én ott 2 hetet nem bírok ki! Pl. mindig rozskenyeret vesznek amit én utálok meg ilyen izéket vacsoráznak h kolbász szalámi azt is utálom! Ha meg veszek külön kaját magamnak az se jó nekik pl egyszer rendeltem pizzát és hát elég csúnyán néztek XD Meg am is 1 TVjük van összvissz mindig azt kell nézni amit ők akarnak meg 2 gépük van összesen de azokban is olyan sz*r a videokártya h semmit nem lehet velük csinálni! Mondjuk laptopot tudnék vinni de még wifijük sincs! Meg am is akk együtt kéne mennem unokatesómmal suliba ő meg elég gáz gyerek már az is ahogy öltözik meg minden :S Meg nagybátyám mindenbe beleszól h most ezt csináljuk ezt ne csináljuk most segítsünk neki 10 percet (de ebből a 10 percből mindig 30 lesz ha nem több)…

Na mind1 ezt am mondtam a szüleimnek is h ezért nem akarok menni de akk sem engedik :( Am az a bajuk h pár hónapja elmentek 3 napra én meg csináltam itthon egy házibulit és kiderült mert a köcs takarítónő beköpött :S És ez miatt most nem akarják h itthon maradjak de megígértem nekik h most nem csinálok semmit de akkor sem!

Hogy győzhetném meg őket? :( Én tuti nem megyek unokatesómékhoz inkább elszökök XD

16f


2011. szept. 1. 16:00
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
92%

Én sem helyeselném, hogy 16 évesen hetekre otthon maradj egyedül. Főleg nem úgy, hogy már egyszer eljátszottad a bizalmukat...


A takarítónő meg nem "köcs", ahogy te írtad...


Talán ha nem viselkednél ilyen gyerekesen, és nem hisztiznél mindenért, máshogy állnának hozzád a szüleid is.

2011. szept. 1. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 A kérdező kommentje:
de most nem csinálnék házibulit!!!
2011. szept. 1. 16:04
 3/33 A kérdező kommentje:
meg am is semmi baja nem lett a lakásnak a múltkor sem
2011. szept. 1. 16:05
 4/33 anonim ***** válasza:
88%
Nyugi hercegnő, kibírod.
2011. szept. 1. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
83%
Annak alapján, amit leírtál, én se mernélek egyedül hagyni.
2011. szept. 1. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
82%
Teljes mértékben egyet értek velük.
2011. szept. 1. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 A kérdező kommentje:
jó de nem ez a kérdés ilyen opció nincs XD hanem h hogy beszélhetném rá mégis őket??
2011. szept. 1. 16:08
 8/33 anonim ***** válasza:
88%

Amíg nem értem a végére (ami nehéz volt), addig azt hittem, h 12 éves vagy. A gazdag szüleid a TV, laptop, takarítónő meg a nyaralás helyett miért nem az oktatásodra költenek? Ilyen trehány fogalmazást. Gondolom a fősulin a diploma meg már le van előlegezve.

Nem engedném én sem, h egyedül maradj, nem bínék meg benned.

2011. szept. 1. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
87%

úristen...nagyon durva vagy.

én se hagynálak egyedül az fix.

2011. szept. 1. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
"bíznék"
2011. szept. 1. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!