Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Belebetegszem ebbe az érzésbe....

Belebetegszem ebbe az érzésbe. Túl leszek ezen valaha?

Figyelt kérdés

Először is köszi, hogy idekattintottatok.

A helyzet a következő:

30 éves nő vagyok, a férjem 31. Van egy öccse a neve most legyen Ákos, 25 éves. Ákos még a gimnáziumi évei alatt ismerte meg a jelenlegi barátnőjét. Legyen a neve Anita.

Részletek nélkül írom: a férjem megcsalt Anitával. Ennek már pár éve. Nem lebuktak, hanem ő vallotta be. Se előtte, se utána nem lépett félre, nagyon jó férj, és apa. A gyerek miatt bocsátottam meg, de azóta tényleg helyre jöttünk.

Ákos semmiről nem tud. A gondom az, hogy belehalok akárhányszor összejövünk náluk, vagy nálunk. (Szülinap, névnap, stb.) Mosolygok, de belül őrjöngök, hogy egy helységben van Anita a férjemmel. Hogy óhatatlanul is szólniuk kell egymáshoz, vagy találkozáskor puszi-puszi.

Holnap lesz Ákos és Anita eljegyzése. Gondolom Anita gyönyörű lesz, bár ő alapban is az. Labdába sem rúghatok mellette. Annyira fáj már most, hogy fizikailag belebetegszek. Már érzem, hogy hőemelkedésem van.

Annyira gyűlölöm. Neki nem bocsátottam meg. De az a szörnyű, hogy mások előtt mosolyognom kell rá, mert csak mi hárman tudjuk a megcsalást.


Mit tegyek, hogy túllépjek?

Köszi, ha tudtok érdemben segíteni.

Szép estét!

Kata


2011. aug. 29. 22:00
1 2 3
 11/30 A kérdező kommentje:
Mit is írhatnék? Köszönöm!!!!!!!
2011. aug. 30. 17:00
 12/30 anonim ***** válasza:

Én nem értem a férjedet. Hogy képes ezt a dolgot egy életen át titokban tartani (mert ez a terve, nem?)? Hogy a csudába nem mardossa a lelkiismeret? Én arra is képtelen lennék egy ilyen eset után, hogy a tükörbe nézzek, nemhogy ártatlanul mosolyogjak a testvéremre és pusziszkodjak Anitával. Az meg mindennek a teteje, hogy végignézi, ahogy te szenvedsz. Vajon nem tűnt fel neki, hogy minden találkozás előtt megbetegszel? Nem sikerült összefüggést találnia? Vagy tényleg ennyire nincs a férfiakban empátia? Nem akar valami megoldást találni minderre? (pl. elköltözés, ha már nincs pofája vállalni a tettei következményét.).


Elnézést, ha túl szigorú vagyok a férjeddel, de nekem ettől felfordul a gyomrom. Maximálisan együttérzek veled, remélem, rendben zajlott az eljegyzés. Legközelebb esetleg túlozd el egy kicsit a tüneteket, és betegség ürügyén távol maradhatsz.


Egyébként milyen körülmények között csalt meg? Maga vallotta be, vagy te jöttél rá? Mit tett, hogy megbocsáss neki? Ez sem mindegy...

2011. aug. 31. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:

Még annyit, hogy én gondolkodás nélkül otthagynám. Ha marad a mostani helyzet, neked folyton Anita árnyékában kell majd élned, sosem érezheted magad igazán szépnek, magabiztosnak, hiszen a férjed egyszer őt választotta helyetted.

Vidd a gyereked, keress magadnak valakit, aki becsül, akinek Te vagy a legszebb... Én nem szeretnék ilyen apát a gyerekem mellé.

2011. aug. 31. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Az utolsó kommentekre azt írnám, hogy köszönöm az együttérzést. Semmi gond, ha valaki szigorú a férjemmel szemben, meg is érdemli ezeket a szavakat.

A helyzet az, hogy ez a megcsalás a házasságunk legelején történt, és azóta sok év eltelt boldogságban. (Leszámítva azt az évi 4-5 alkalmat, amikor találkozik a család.)

Elköltözni, és valaki mást keresni? Ez nem ilyen egyszerű. Egyrészt a férjem nélkül jobban szenvednék, és minden nap, mint így.


Na és az eljegyzésről... Este 8-kor kezdődött. Este 7-kor jött volna haza a férjem munkából, és indultunk volna. Este 7-re 39 fokos lázam lett, és úgy éreztem beszakad a mellkasom, meg a hátam. A férjemnek túlórázni kellett így ő sem tudott menni.

Láss csodát, ma reggelre se láz, se fájdalom.

2011. aug. 31. 22:10
 15/30 anonim ***** válasza:
ez tényleg súlyos kérdés bele gondolni is rossz !tényleg ! részvétem ! F/24
2011. szept. 2. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
50%

én lefeküdnék az öccsével

bevallanám és kvittek vagyunk.

2011. szept. 2. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
100%

vagy nem feküdnék le vele, de azt állítanám.

az öccs hiába tagadna

hagynám hogy mindenki forrjon a levében, mindenki (Anita+férjem)a végsőkig beleőrüljön, aztán elmondanám az igazat.


mert én nem tudnék úgy élni, hogy ezt lenyelném!

2011. szept. 2. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 A kérdező kommentje:

Bolond! :D

Ezzel csak annyit érnék el, hogy utána már nem csak Anitára nem tudnék émelygés nélkül ránézni, de magamra sem a tükörben.

(Mellesleg ez is valami tudatalatti dolog lehet, hogy eddig valahányszor leírtam itt Anita nevét, mindig kisbetűvel írtam, és utólag javítottam ki.)

2011. szept. 2. 13:17
 19/30 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem csak a gyerek miatt kellene megbocsátanod...
2011. szept. 2. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
80%
Szia,azt elfogadom,hogy megbocsájtottál neki,ezzel semmi bajom.Azt remélem tudod,hogy a házasságotok ezután már nem áll stabil lábakon,mert bármikor bárkivel újra megcsalhat.Viszont azt nem értem,hogy Anita miért nem repült a családból?A ti családotok majdnem tönkre ment,most belelovaljátok a testvért egy olyan nő karjába,aki aljas módon,pont a párja testvérével megcsalta őt.Hát mi lesz az ő házasságukkal.Ez a testvérrel szemben aljasság töbszörösen is,hiszen a hazugság mellett esélye sincs egy normális erkölcsű nővel kötött házasságra.Ebbe belegondoltatok?Ha egyszer véletlenül kiborul a bili,ez bármikor előfordulhat,akkor a testvére szemében már két dologgal kell elszámolnotok,hogy miért történt a megcsalás és hogy hagytátok egy ilyen nőhöz hozzámenni.Így két család élete mehet majd tönkre.
2011. szept. 2. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!