Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Többéves férfi-nő barátság,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Többéves férfi-nő barátság, ahol soha még csak szó nem esett szexualitásról. Egyszer csak átfordul mérhetetlen vágyakozásba, és valami "ő az" - érzésbe. Lehetséges ez?

Figyelt kérdés
2011. okt. 30. 21:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen, vagyis lehet hogy nem, nem lehet, hogy csak azért van ez, mert már rég óta nagyon jóban vagytok, és neked nemvolt régen már kapcsolatod??
2011. okt. 30. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Én így vesztettem el a legjobb barátnőmet. Együtt nőttünk fel, együtt lógtunk, amikor csak lehetett. Kb. 20 évesek voltunk, amikor egy házibuliban részegen egymásnak estünk egy rövid előzmény után, amit inkább nem részleteznék. Utána egy darabig még erőltettük a dolgot, de csúnya szakítás lett a vége. Azóta sem beszéltünk egymással, pedig sokszor eszembe jut, hogy anno milyen jókat hülyültünk együtt. Persze azóta nekem is és neki is van párkapcsolata. 28/F
2011. okt. 30. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Én is csak pórul jártam!Volt egy srác 5éve voltunk barátok,a szülök öszejártak és volt mikor a 2család együtt ment nyaralni,kirándulni...Volt mikor csak ugy felhivot hogy hogy vagyok meg ilyesmi.És egyszer elhivot házi buliba jól elvoltunk majd ösze jöttünk.de 3hónap után szakítotunk.Azóta nem beszéltem vele és ennek már 1éve'Sokszor eszembe jutt és hiányzik!Én nagyon megbántam hogy nem maradtunk barátok!!
2011. nov. 9. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!