Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Úgy érzem szerelmes vagyok az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem szerelmes vagyok az igazgatónkba! Tudom, hogy tetszem neki, mert adja a jeleket. Nagyon összezavar, mert tudom hogy nem lehet köztünk semmi, de akkor miért csinálja ezt velem? Szinte minden gondolatom Ő, lassan belebetegszem!

Figyelt kérdés
Szólni nem szól semmit,viszont figyel,mosolyog,köszön,kivételezik,próbáltam levegőnek nézni,de annál inkább provokál!
2011. márc. 30. 14:51
 1/6 anonim ***** válasza:
öööö.. erre most akartam volna válaszolni valami okosat de visszagondolta hogy nekem eddig összes sulimba összes igazgató 60 felett volt
2011. márc. 30. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Előléptetés szagot érzek.
2011. márc. 30. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Iskola? Munkahely?
2011. márc. 30. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
azért jó lenne tudni, hogy iskola igazgató, vagy munkahelyen igazgató, tehát a főnököd?
2011. márc. 30. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Munkahelyemen a főnököm,Ő 40,én 34 vagyok,egykorú gyermekeink vannak,csak én elváltam,ő nem!
2011. márc. 30. 15:06
 6/6 A kérdező kommentje:
Tudom,most úgy viselkedem mint egy tini,szégyenlem is magam,de olyan jó lenne tudni,mit gondolhat rólam,de még célozni sem merek ilyenre,gondolom ugyis tudja hogy nekem is tetszik!Szinte szikrázik a levegő ha összetalálkozunk a folyosón!
2011. márc. 30. 21:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!