Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kihasználás lenne ez szerintetek?

Kihasználás lenne ez szerintetek?

Figyelt kérdés
Kihasználás lenne-e az, ha egy lány ha elfogad egy sráctól egy állásajánlatot és egy albérletet elég olcsón, ami jelentősen segítené a főiskolai tanulmányokban és mondhatjuk úgy, hogy az életben is, ha a srác hajt rá, de a lány nem akar tőle semmit és ezt a srác is tudomásul veszi? Barátnak barátok, csak a srác szeretne többet, de a csaj nem.
2011. aug. 30. 09:36
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha asrác tudja,hogy a lány nem táplál érzelmeket iránta,és a barátságnál nem lesz több akkor nem kihasználás.

De tapasztalatból tudom,hogy ebben az esetben a fiúk mindig reménykednek,és azt hiszik idővel úgyis lesz a kapcsolatból több.Így ha többszöri próbálkozást is elutasít az ember jönni fognak a sérelmek,és a gondok.

Én nem fogadnám el az ajánlatot,mert nagyot csalódhat mindkét ember.

2011. aug. 30. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
46%
Dehogy ki használás! ha tudomásul vette a fiú h a lány nem akar semmit tőle ennek ellenére segíteni akart hát akkor hol itt a problem??? :)
2011. aug. 30. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
88%
ha a pasinak korrektul el lett mondva,hogy a lány nem akar tőle semmit és hogy ha ezeket is adja,ettől még nem lesz szerelmes,akkor szerintem nem kihasználás. én a csaj helyében elfogadnám a lehetőségeket amiket a pasi nyújt,viszont ne lepődjön meg a csaj,ha a hapsi azért reménykedik
2011. aug. 30. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!


A pasinak korrektül el lett mondva többször is, meg is értette, de inkább csak azért is harcol. Tisztában van vele a lány, hogy reménykedik, hiszen azért harcol, de ő meg csak a barátságot akar.

2011. aug. 30. 09:48
 5/15 A kérdező kommentje:
-a
2011. aug. 30. 09:49
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
nem kihasznlás, de én így nem fogadnám el
2011. aug. 30. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Én sem fogadnám el. Igazi barát akkor lennél, ha a srác érdekeit néznéd és NEM barátkoznál, mert a srác mindig reménykedni fog, akárhányszor magyarázod el neki, és akárhányszor érti meg. Ha barát vagy, nem kínozod.
2011. aug. 30. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
És ha a srácnak sikerülne egy másik csajt találni, akibe tudna szerelmes lenni?
2011. aug. 30. 09:59
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Az állás még oké, de keress más albérletet, akkor is ha az drágább.
2011. aug. 30. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

akkor nem lenne kihasználás ha a csaj utána járna a sráccal?

kb úgy lenne értelmezhető, h a lány azért van a fiúval, mert segített neki. ez lenne inkább elég visszás...


ha a srác tényleg szívesen segít, és emiatt neki nem kell átszerveznie, bonyolítania az életét, akkor fogadd el. aztán majd meghálálod valamivel. pl te is segítesz neki a jövőben egy hasonló volumenű dologban.


nekem is segített már pasi önös érdekek nélkül, mert vannak még normális emberek.


23l

2011. aug. 30. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!