Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Bejött már valakinek az...

Bejött már valakinek az újrakezdett kapcsolat? Normális, hogy így érzek?

Figyelt kérdés

3 évig voltunk együtt, majd most februárban mentünk szét. Ő szakított velem, és én nagyon a padlóra kerültem. Halálosan szerelmes voltam belé. Most fél év múlva felkeresett, hogy hibázott én pedig belementem a dologba mert nagyon szeretem és hiányzott. Most nagyon teper értem, és nagyon odateszi magát, látszik rajta hogy megbánta a szakítást, csak nekem valami fura érzésem van. Mitha most bármennyire is hiányzott volna ebben a félévben most mégse lenne ugyanaz. Mintha meghaltak volna az érzelmeim felé kicsit, vagy a bizalom de mintha most már nem szeretném annyira. Mintha nem tudnék már szeretni....

22L és 28F

én vagyok a lány


2011. aug. 30. 11:25
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

Normális, amit érzel, bár kissé túlmisztifikálod. Az élet ennél egyszerűbb.


Egy újrakezdett kapcsolat soha nem olyan lesz, mint a szakítás előtt. Ha azt várod, akkor csalódni fogsz. Inkább a nulláról kell felépíteni egy valóban új kapcsolatot. Az működhet. Egyébként nálunk is volt ilyen szünet, igaz, csak 4 hónap, de utána sokkal mélyebb lett a kapcsolatunk.

2011. aug. 30. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:

köszi első!!

Igen megpróbáljuk máshogyan csinálni, csak mintha tudat alatt tartanék az újbóli csalódástól

De remélem össze tudom kapni magam :)

2011. aug. 30. 11:30
 3/20 bix ***** válasza:
100%

soha nem jött be. kétszer próbáltam, soha nem volt jó. az eleje persze mézes és negédes trüffelálom tejszínhabbal, de csak idő kérdése hogy mikor tér vissza a régi énje. ennyi. én inkább lapozok. a "nagy ő ex" másodjára is vissza akarta könyörögni magát, a mai napig szerelmes vagyok bele, és a szívem szakadt meg, de megmondtam hogy nem. ennyi. tudom hova vezet az út és nem érdekel már.


életem egyik legnehezebb döntése volt...

2011. aug. 30. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

Tudsz szeretni, csak nem a párodat. Túl sok idő telt el. Én ugyanígy voltam, hiányzott, szenvedtem, aztán mikor visszajött, rájöttem, hogy már nem szeretem.

A megoldás egy másik férfi, egy másik kapcsolat. Azóta én is férjnél vagyok - másnál.

2011. aug. 30. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

Én is így voltam ezelőtt másfél évvel,elment majd keresett és visszajött. Nagyon jól megvoltunk,de akkor mindig motoszkált a fejembe,hogy talán lehet jobb lett volna ha nem engedem vissza,de a gyerek miatt adtam egy esélyt neki... Azóta összeházasodtunk és várom a babánkat a másodikat,de egyedül mert ő egy hete elhagyott terhesen...


Már nem lesz sose olyan mint régen,egy újrakezdett kapcsolat,szerintem :(

2011. aug. 30. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Nálam viszont bejött.........az újrakezdésnek már 7éve:)
2011. aug. 30. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

11:36os (az első)

nagyon sajnálom :(:( semmi előjele nem volt a dolognak?


szerintem mi annyival vagyunk előrébb hogy tanultunk a hibákból

én nem is tudom

2011. aug. 30. 11:38
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Igaz, mi még tinik voltunk, amikor még kicsapongóbb egy kapcsolat, egy év után szakított velem, én pedig szerettem magamban továbbra is. Gondoltam, ha ez csak egy pillanatnyi "elmezavar", akkor majd visszajön, nem kerestem új társat, volt elég dolgom a sulival, tanulással. Egyszer csak visszajött, és azóta sem ment el újra, azóta majd egy évtized telt már el, házasság, gyerek, és még mindig szerelmes napok :)
2011. aug. 30. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

látom megoszlanak a tapasztalatok :) nagyon is!!

nem tudom velünk mi lesz, remélem jól fog alakulni

csak ez a hülye érzés tünne el, mert nagyon furcsa

nem tudom hova tenni

2011. aug. 30. 11:48
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Nem....


Mik voltak a hibák, miért szakítottatok?

Előbb-utóbb előjönnek újra ugyanazok a problémák... Ilyenkor mindkét fél részéről kell némi változás, és nagy odafigyelés arra, hogy kiküszöböljék ezen problémákat... De akinek akkor sem ment, az nem látja be később sem, hogy ő maga hibázott és nem a másiktól kell várni a csodát...


Hát hajrá, hátha fog menni nektek!

De azt ajánlom, ha egyszer is újra érzel valami régitípusú bántást, akkor azonnal mondd meg neki, hogy márpedig ezt nem tűröd, és ha nem tud változtatni, akkor kész vége, és ha ezt követően újra előfordul akkor lépj...!

2011. aug. 30. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!