Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lenézitek az ilyen embereket?

Lenézitek az ilyen embereket?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Arra lennék kíváncsi,hogy ti mit godnoltok az olyan emberekről, akik ilyen "nyereményjátékos" dolgokat is használnak? mert engem eléggé lenézett egy barátnőm emiatt és rosszul esett, sajnos mi nem engedhetjük meg magunknak, hogy minden márkás dolgot megvegyünk és nekem am is tetszenek ezek a dolgok, gondolok itt például a bögrékre, amiket kávéval lehet nyerni, vagy egyzser lehetett knorr-os vonalkóddal is iylen zöld színű leveses bögrét, meg ilyen piros szőrös delikátos takarót, illetve, van iylen cometa-s mamuszom is...nekem ezek tetszenek is meg nem akarom, hogy csak itton álljanak, ha már megnyertük, a kis márka jelzések pedig szerintem annyira nem feltűnőek rajta és simán hordhatóak, de ezek ellenére mégis olyan "hülyén" nézett rám a lány, szerintetek igaza volt?

Légyszi értelmes válaszokat, előre is köszönöm!


2011. aug. 30. 13:09
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%

Én is szeretek nyerni is meg az ajándékokat is. Lehet, hogy megunom őket hamar, de jó érzés "megszerezni". :)

Mondjuk sokszor olcsóbb lenne egy jó minőségűt venni, ezt belátom, de akkor is azt a kávét meg újságot veszem, amihez ajándék is van. :)

2011. aug. 30. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
92%
Nem nézem le őket :)
2011. aug. 30. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
A barátnőd hülye sznob. Ezek a cuccok arra valók, hogy használják őket :) Nekem is van pár (itt virít épp a kezemben egy régi palomás bögre) ismerősöknek is, kollégáknak is. Senki nem néz le senkit ezek miatt. Szóval a hiba nem veled van.
2011. aug. 30. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy nézem, sőt, én imádom az ilyen cuccokat :D Az esernyőm Natur Aquás és imádom :D
2011. aug. 30. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%

Nincs ebben semmi lenézni való.Beküldted,szerencséd volt,nyertél.:D Én is hordanám őket simán!Nekem még tetszene is.


Egyébként grtaula!!

16L

2011. aug. 30. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
a barátnőd egy idióta, nincs azzal semmi baj, ha valaki részt vesz ilyen nyereményjátékokon, ezen nincs mit lenézni, inkább csak irigy, hogy te nyersz-sikeres vagy
2011. aug. 30. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%
Én nem nézem le az iylen embert meg úgy általában senkit nem szoktam. Nem is értem annyira a kérdést!! Én tök örülnék ha ennyit nyertem volna mint te. Persze ő azért nézett ám rád igy mert neki nem jó a cometa papucs neki hello kittys kell 15 ezerért. el van varázsolva a kiscsaj.
2011. aug. 30. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%
Ne viccelj már! Én imádok minden ilyen dolgot gyűjteni!!! Legyen az Jacobs-os bögre, Borsodis pohár, coca-cola-s hátizsák, különböző kulcstartók, poharak, bögrék, és sorolhatnám még. Szerintem egyáltalán nem ciki!! Én büszke vagyok rájuk.
2011. aug. 30. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim válasza:
94%
Az utcán nem vennék fel knorros rövidgatyát pl, de hogy otthon milyen bögréből iszom? amiből jól esik. Le se sz*rnám ki mit mond.
2011. aug. 30. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%

Az egyik barátnőm rám is furcsán nézett ezért. Aztán nyertem egy Max factor ajándékcsomagot... ;] Na, azóta ő is keresi a lehetőségeket.


Nem ciki, és nem nézem le az "ilyen" embereket. Az ilyen bögrék szerintem pl. tök hasznosak a munkahelyen, mert az otthoni egyszínű bögrekészletet szerintem megbontani vétek. Meg nem mindegy, hogy mi van ráírva? Bögre, bögre ;] Takaró, takaró, melegít akkor is, ha van rajta valami márkajelzés.

2011. aug. 30. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!