Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem él az anyukám akivel el...

Nem él az anyukám akivel el tudnék intézni "női dolgokat". Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Szóval nőgyógyászhoz kellene mennem, de nem tudom hova. A kerületi SZTK-ról csak rosszat hallok, ráadásul csak férfi orvosok vannak. (Tudom nem kellene ezzel foglalkoznom, de szűz vagyok + soha sem voltam még nődokinál, ezért először egy női orvoshoz akarok menni) Olvasgatom a fórumokat, de a magándokik napközben XY kórházban vannak, esete meg 10-12 ezerért otthon rendelnek. A Szent István kórházról olvastam sok jót és ott sok női orvos is van. Ott fogadnának? Hogyan kell intézni? Telefonon be kell jelentkezni? Megmondhatom, hogy én csak nőhöz akarok menni?
2011. aug. 30. 22:11
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Megkérdezheted van-e női dokijuk, és ahhoz kérsz időpontot.
2011. aug. 30. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

nem tudsz elhívni magaddal vkit?Kérdezz körbe,(akár a legjobb barátnőd anyukája)akivel jó a viszonyod,h hol érdemes,kihez,hl van stb...

Igen,be kell jeletkezni telefonon.Kapsz időpontot,nyugodtan megmondhatot,h nőhöz szeretnél menni.

2011. aug. 30. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Tudtad, hogy pont ugyanazok a magándokik, akik több ezret kérnek a magánrendelésen, az sztk-ban ingyen megvizsgálnak? Vicces, hogy délelőtt, amíg az sztk-ban van a doki, addig szidják, de aztán délután átmegy a magánrendelőjébe, és rögtön félistenné változik...
2011. aug. 30. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Nem, az összes rokonom vidéken lakik akire ilyen témában számíthatok. Meg nem is szívesen akarok panaszkodni, hogy gond van velem, mert akkor rögtön megijednek....Egy unokanővéremet megkérhetném, de ő vidékről jár fel ide orvoshoz: nagyon messze is van tőlünk + magándokihoz jár és jelenleg nincs rá pénzem.
2011. aug. 30. 22:24
 5/16 anonim ***** válasza:
41%

Szerintem ezt most felejtsd el, hogy nőhöz akarsz menni, mielőtt még kialakul vmi férfifóbiád ha van ilyen.

A nőgyógyász az orvos és ezért nem kell szégyellned magad előtte.

2011. aug. 30. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Az istvános doktornők nagyon jók. Szerintem netről nézz ki egy szimpi nevet, aztán csörögj oda, és kérdezd meg, mikor rendel legközelebb. Azt is megmondják, bejelentkezz-e.
2011. aug. 30. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó vagyok. Én is szívesebben járok nőhöz, és nincs férfifóbiám. :)
2011. aug. 30. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Igen tudom ezért is akarok inkább kórházi orvoshoz menni (már ha normális) mert írtam fentebb hogy napközben ingyenesek, este meg 10-12 ezerért vizsgálják meg az embereket.

Ezért is nem akarok magánhoz menni.

2011. aug. 30. 22:28
 9/16 A kérdező kommentje:
Nincs férfifóbiám (legalábbis azt hiszem) de azért egy idegen férfinak nem akarok annyira kitárulkozni...Meg más lenne szerintem ha nem lennék szűz, de ő legyen az első férfi aki meglát úgy? :D Áááá neeeem, inkább ne.
2011. aug. 30. 22:32
 10/16 A kérdező kommentje:
Ja és tudom, hogy ők nem nőként tekintenek a betegekre, meg hogy napjában hány nőt látnak úgy, de akkorsem szívesen mennék férfihoz.
2011. aug. 30. 22:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!