Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A felségem nővére teljesen...

A felségem nővére teljesen rám van kattanva! Folyamatosan hívogat, sms-eket ír, nem győzöm eltüntetni a dolgokat. Mit csináljak vele?

Figyelt kérdés
Három éve élek házasságban a feleségemmel.Van köztünk több mint 10 év korkülönbség,ami a nővérét zavarta a családjukból a legjobban. A szülei hamar elfogadtak,amikor az esküvő jött szóba támogattak benne. A nővére folyamatosan zaklatott tulajdonképpen, csak most, kb egy éve csinálja rendszeresen. Ez alatt azt értem, hogy napi 3 sms, azokra nem válaszolok akkor e-mail, vagy hív, de ugye feleslegesen, mert nem veszem fel. Eddig is ezt csinálta, csak ritkán, és akkor azt hittem, csak szimplán jó viszonyt akar fenntartani. Ilyeneket ír sms-ben, hogy én 28 vagyok, nem gondolod hogy korban jobban illenék hozzád, mint az a kis...és akkor szép szavakkal illeti a húgát. Elmagyaráztam neki már nem egyszer, hogy mi van, meg jó lenne ha abbahagyná, mert így nem muri, nem győzöm eltüntetni az sms-eket, e-maileket, véletlenül sem akarok családi viszályt. E-mail címem megváltoztattam, a telefonszámomat a munkám végett nem tudom, de már fogalmam sincs mit csináljak vele...Ti mit tennétek a helyemben? 34/F
2011. aug. 12. 09:16
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
12%
Mindenki szereti a fiatal pipi husit.
2011. aug. 12. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg megmutatni a feleségednek a kapott sms-eket, maileket? És a többi már az ő dolguk, bokszolják le...
2011. aug. 12. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
100%

én a helyedben megmondanám a feleségemnek.

Persze ha neked ez az utolsó dolog amit megtennél,akkor egyszerűen változtass telefonszámot.

Esetleg ha mentek az anyósékhoz,és a nővérke is ott lesz,akkor hívd félre egy kicsit és rendezd le szépen,kultúráltan,de mégis kicsit eréjesebben,hogy észrevegye magát.

2011. aug. 12. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
100%
A feleségeddel beszélj minél előbb,mert ha megmondja neki,hogy "flörtöltök" (mert le fogja tagadni,vagy rád fog mutogatni hogy te kezdeményezted az üzeneteket...),akkor rád fog haragudni a feleséged!
2011. aug. 12. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
100%
hát én lehet hogy elmondanám a helyedben,családi viszály ide családi viszály oda...az ilyen nem testvér,ez egy dög...aki ilyeneket csinál az nem szereti a hugát és a család sem fontos számára...úgyhogy szerintem tálalj ki,de legyen bizonyítékod,pl sms,email
2011. aug. 12. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 A kérdező kommentje:
Nem akarok családi viszályt, nem akarom hogy összevesszenek, ha a feleségem megtudná, tuti kiverné a hisztit...azért ennyit meg nem ér meg..majd elbeszélgetek én még vele párszor, ha az kell, csak a probléma annyi,hogy nem használ. Telefonszámot a munkám végett nem változtathatok.
2011. aug. 12. 09:24
 7/42 A kérdező kommentje:
Végső esetben úgyis a feleségemen lesz a sor...
2011. aug. 12. 09:28
 8/42 anonim ***** válasza:
100%
A leírtak alapján azt veszem észre, hogy a nővérke egyáltalán nem tartja tiszteletben, hogy te a húga férje vagy, a "mint az a kis..." -ből arra következtetek, hogy nem is szereti a testvérét. Nem te szítanád a viszályt, csak felnyitnád a szemét, mielőtt még a nővérke olyant tenne amiért neked kell magyarázkodnod.
2011. aug. 12. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
100%

Ha szeretnéd megtartani a házasságodat, akkor mondd el a feleségednek minél előbb. Ennyi, ezen nincs mit gondolkodni. A nővér nem ért a szép szóból.

23L

2011. aug. 12. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképp mondd el a feleségednek!! Tudnia kell erről! Ha mástól tudja meg (pl. a tesójától), akkor Te leszel bajban.. hogy miért titkolóztál... Mellesleg képzeld magad egy fordított szituba. Te mennyire örülnél annak, ha a feleséged eltitkolná, hogy az Öcséd vagy a Bátyád (akár van, akár nincs) ilyesmit írogat Neki? Dühös lennél.. és jogosan. Úgyhogy hajrá, inkább a tesójával legyen fasírtban, mint a férjével..
2011. aug. 12. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!