Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Honnan tudhatjuk kia az IGAZI?

Honnan tudhatjuk kia az IGAZI?

Figyelt kérdés
Hogy jól döntöttünk-e?
2011. aug. 31. 10:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem onnan, hogy nem bánod meg, hogy őt választottad. Akkor se, ha éppen probléma adódik.

Ha nem akarsz nélküle élni.

Képzeld el, milyen lenne nélküle. Ha lelkesít a gondolat, akkor nem ő az.

Na persze az elején bezavar a rózsaszín köd, aztán meg a kényelem. Ezektől kissé nehezebb tisztán látni. :)

2011. aug. 31. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
60%
Nekem a Volkswagen az igazi, nem a Kia...
2011. aug. 31. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

első,köszönöm...

2. látom kipihented magad...

2011. aug. 31. 10:21
 4/13 anonim ***** válasza:
88%

elfogadod a hibáival együtt,de ő mégis próbál válltozni,hogy ne sértsen meg,belőled a legjobbat hozza ki.mindent meg tudsz vele beszélni,boldog agy ha vele lehetsz és persze fordíta is és ilyen sablon dolgok szerintem.

nekem a párom a lelki társam,szerelmem,barátom egyben.

így úgy érzem másra nincs is szükségem az életbe.ami rossz néha,mert nincs túl sok barátom emiatt.:)

2011. aug. 31. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

köszönöm neked is...

tudom ez elég komplikált dolog...de hiába állandóan próbatételeket kapok...na majd a következő,bízom benne...

2011. aug. 31. 10:26
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Én amikor először megláttam, tudtam hogy Ő lesz a nagy Ő. Persze ez így tök hülyén hangzik...

3 hónapig konfliktus konfliktus hátán, mégis azt éreztem, hogy ő kell nekem. Aztán 3 hónap után sikerült összeegyeztetnünk az igényeinket, sikerült változnom, mert a fő probléma én voltam sajnos... És 9 hónap után összeházasodtunk.

Imádom, szeretem, ő a legnagyobb boldogság az életemben.

2011. aug. 31. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
gratulálok nektek utolsó...sok boldogságot...:)
2011. aug. 31. 10:50
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

ez nálunk abszolút nem volt egyértelmű

abszolút futó kapcsolatnak indult, utána lett belőle távfutó

mi eleinte rengeteget veszekedtünk és nagyon sok hangos szóváltás volt, ő kicsit nyugodtabb, mint én, de csak kicsit...

sztm amikor akkor sem akarsz Hufnáger Pistihez rohanni ha éppen őrülten mérges vagy rá, hiába érzed magad minden porcikádban sértve és várod, hogy "megbocsájthass neki":o)))

aztán később ez alakult, ma már kb két három havonta kapunk össze az sem nagyon vészes

amikor valakivel ki tudod alakítani a saját nyelvezetedet amit általában senki más nem ért vagy csak ritkán

amikor szex nélkül is igényled, hogy odabújj mellé

amikor ezek ellenére kapsz levegőt a kapcsolatban, ez nagyon fontos

2011. aug. 31. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudod,hogy ő az!

Egy barátnőm fogalmazta meg jól, amikor a lánybúcsún megkérdeztem tőle,hogy a vőlegénye-e az igazi. Azt mondta,hogy talán. Majd kérdezzem meg 50 év múlva. Ha akkor még mindig együtt vannak, szeretik egymást, akkor igen, azt lehet mondani,hogy ő volt az igazi. Szerintem ez nagy igazság!

2011. aug. 31. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Sehonnan.

Az emberek érzései változhatnak és a viselkedése is, ki tudja mi lesz 5, 10, 15 vagy még több év múlva?

Minden benne van a pakliban, élvezd ki az életet, ameddig lehet, szeresd akivel együtt vagy, de ne higgy abban, hogy létezik az Igazi, aki örökké veled marad rózsaszín ködbe burkolva!

2011. aug. 31. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!