Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » éreztétek már hogy Ő az...

éreztétek már hogy Ő az igazi, és ezért féltetek az érzéstől?

Figyelt kérdés

van egy srác, szeretem, és elvileg ő is engem. Érzem hogy ő az igazi, látom magamelött ahogy megöregedünk. jó,tudom, elég hülyén hangzik. de nagyon ijesztó! főleg hogy csak 15/L vok.:D

és ezért nemjöttem vele össze! persze ezt nemigy mondtam el neki hogy tudom hogy Ő az igazi és félek. inkább kitaláltam hogy van egy másik srác akit jobban szeretek://

összejöttem volna vele! de ez igy nemtom.. ilyesztő:S


2011. szept. 22. 16:33
 1/4 anonim ***** válasza:

15 voltam mikor megtaláltam a nagy Őt :)

Nagyon féltem, hisz már akkor éreztem.:)

10 éve vagyunk együtt ^^ lassan jöhet a baba is:)

2011. szept. 22. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

15 évesen én is éreztem ezt. Akkor nem jöttem össze vele (bekavartak, féltem, fiatalabb, tapasztalatlanabb voltam stb,) Azóta nem is nagyon beszéltem vele. Esetleg köszönünk és ennyi. Nem is láttam már jó régen. Szóval ennyit erről :/


Bocsi, csak én így jártam ezzel az érzéssel. Most már jó pár év után úgy gondolom lehet nem is kell már nekem.

2011. szept. 22. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Amíg neked az ijesztő "ilyesztő" inkább hagyd a pasikat. :)
2011. szept. 22. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nah,most megmondtad a srácnak(nagy Ő-nek),hogy van egy másik srác akit jobban szeretsz?! Ezek után sztem felejtős..
2011. szept. 22. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!