Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mégis hogy lehet valaki ilyen?

Mégis hogy lehet valaki ilyen?

Figyelt kérdés

Apám az előbb kérdezett az évnyitóról meg a sulikezdésről mivel új iskolába megyek. Azt mondta hogy legyek fent lehetőleg éjfélig és holnap késsem le az első két órát. De olyan flegmán hogy az valami hihetetlen. Aztán mondta hogy majd tévedjek is el, erre mondtam neki hogy és?legalább megtanulom merre kell menni.:) Erre azt válaszolta hogy persze aztán majd véletlenül olyan helyre kerülök ahol majd jól megruháznak és kirabolnak..na erre nagyon kiakadtam.Mégis hogy mondhat ilyeneket?Azt hittem egy szülő ilyenkor jótanácsokkal látja el a gyerekét. Eddig nagyon vártam a sulit, de most már a kedvem is elment tőle..

14/L


2011. aug. 31. 11:14
 1/6 anonim ***** válasza:
94%
Mi van?
2011. aug. 31. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
92%
Kicsit érthetelen hablaty így 4-edjére is, de a feléből kiindulva ritka hülye apád van! Nem lehet, hogy csak viccelődött?
2011. aug. 31. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a csaladodban egy ilyen beszelgetes gyakori. Apad nem flegma hanem gunyos volt veled. arra akart ravezetni, hogy fekudjel le idoben, vege a suliszunetnek, szallj le a geprol, pihend ki magad, ne aludj el, igy nem fogod lekesni a ket orat. Azt is mondta, hogy legyel esznel, ne almodozz, nezd merre mesz, ne tevedj el. Talan meg arra is fel akarta hozni a figyelmedet, hogy tudod e merre kell menni az uj sulihoz, megnezted e mar, vagyis, felkeszultel e.

Szerintem kaptal rengeteg jo tanacsot is, csak azt most elfelejtetted kiirni.

2011. aug. 31. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát igen, az iróniát megérteni, feltételez némi műveltséget.
2011. aug. 31. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
94%
Kislány, iróniáról hallottál már?
2011. aug. 31. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Apukád ironikusan mondta,lehet megtudott rólad valamit,hogy mégse vagy olyan szent jókislánya...
2011. aug. 31. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!