Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek? Adtam...

Mi a véleményetek? Adtam nekik egy-egy pofont, de már megbántam.

Figyelt kérdés
A feleségem meg a húgom elég erőteljesen veszekedtek és elég csúnya szavakat használtak közben, mindezt az ötéves lányom előtt, ezért lekevertem a húgomnak is meg a feleségemnek is egy pofont.
2011. aug. 31. 11:21
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
84%
Ezt is a lányod előtt? Grat. Zsák a foltját...
2011. aug. 31. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
74%
nem vagyok híve az asszonyverésnek, ha rám egy férfi kezet emelne, a térdeimet a tökei között találná. De ha a lányotok előtt így képesek veszekedni, akkor megérdemelték, csak a gyereknek nem kellett volna látni.
2011. aug. 31. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
93%

nem igazán értelek.

Te fel voltál háborodva mert a nejed és a húgod az 5 éves lányod előtt vitáznak,és ezzel rossz példát mutatnak a gyereknek.

Erre te az 5 éves lányod előtt felpofozol két nőt?? nagynénjét és az anyját???

Ez nem rossz példa???

2011. aug. 31. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 Dilettáns döggomba ***** válasza:
86%
Jobb, ha a pofont látja, mint ha a veszekedést hallja?? Érdekes.
2011. aug. 31. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
Hirtelen felindultságból adtam a pofont.
2011. aug. 31. 11:30
 6/25 anonim ***** válasza:
90%

Az erőszak sose megoldás, még a legdurvább helyzetben sem, én ennek a híve vagyok.

Gyereket el kellett volna vigyed, oldják meg egymás közt, most meg szerintem ellened fognak szövetkeznek, mert megütötted őket.

2011. aug. 31. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
72%
Biztos, hogy nem az elso pofon volt. En repitenelek, meg ha aranybol lenne a t.kod, akkor is.
2011. aug. 31. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
64%
Nagyon nagy gratula! Tényleg, igazán jogos volt. Semmi jogod nincs verni sem a feleséged sem a húgod, akármennyire is ideges vagy. Szegény kisgyerek, remélem nem ő lesz a következő.
2011. aug. 31. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
86%

Minek kellett beleszólnod a vitájukba?

Nem lett volna egyszerűbb, ha inkább a gyereket lefoglalod valamivel, hogy ne lássa/hallja a veszekedést?

2011. aug. 31. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
90%
Inkább a gyereket vittem volna onnan el,ők meg veszekedjenek tovább,ahogy akarnak.
2011. aug. 31. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!