Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy lehet vki ilyen fassz*pó?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet vki ilyen fassz*pó? :S:' ( nem megy ki a fejemből:S Mi a véleményetek róla? :/ Már annyiszor megbántam:S

Figyelt kérdés

Na szvl,16 éves vagyok,3 hónapot voltam együtt a barátommal,rettenetesen szerettem,de télleg..le is feküdtem vele,mert úgy éreztem hogy jólesz,aztán szakított velem,megalázott de nagyon.:S 1 hónapid nem is beszéltünk egymással,és tegnap este részegen rámírt közösségi oldalon,hogy velem nem volt jó a szex..normális az ilyen pasi??:'( Neki adtam a szüzességemet és ilyet hozzávág egy lányhoz? Megazt mondta hogy a mostani bnőjének is ő volt az első és vele meg hihetetlen meg elképesztő..

szerintem..még szép hogy nemtudtam teljesen ellazulni,mert a második alkalommal.."balesetünk volt" és eőttem szétverte az apja a barátomat,meg ránk törte az ajtót,és ő mindig úgy akart szexelni hogy ott voltak a másik szobába a haverjai..én meg úgy nem mentem bele..ez egy aljas féreg:S:S csak az a gáz hogy még szeretem:S

L/16

F/17


2011. jún. 18. 21:03
 1/9 anonim ***** válasza:
50%
hát szívás. ilyen az élet.
2011. jún. 18. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Elhiszem,hogy nehéz,és rossz. Próbáld meg elfelejteni,mert az ilyen,az nem társ,nem barát. Jobb lesz,hidd el. Sajnos vannak helyzetek,amiket megbánunk,de tanulunk belőlük. Próbáld meg elfelejteni,menj,bulizz egyet,nézz meg valami jó filmet,ne foglalkozz vele...,bunkó k*ög. Próbáld elfelejteni,jobb lesz,hidd el!
2011. jún. 18. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ez nagyon durva. :O Próbáld meg elfeledni.
2011. jún. 18. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Töröld mindenhonnan, máskor ne tudjon így megalázni. Sajnálom a történteket, sajnos csak az idő tud segíteni...:(

A véleményem meg az ilyen elbszott tinipcsökről... Hát nem is tudom... Nyomorék. A legtöbb nő az ilyet megveti. Az kéne neki, hogy édesapád, vagy a barátaid jó alaposan tökön rugdossák:) Bár rajta az sem segítene:S Fel a fejjel, legalább legközelebb kiszúrod a hozzá hasonlót!

2011. jún. 18. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
fúú, gyorsan felejtsd el, tudom h nem könnyű, de gondolj magadra, egy ilyen fiuval nem lehet jol meglenni, én is 16 vagyok, és én is annak a barátomnak adtam az elsőt, akivel most is együtt vagyok, neki se lehetett valami jo, de soha nem tudja elfelejtenni h mit adtam neki, és nagyon szeret, meg én is őt(L) de te hagyd, nem érdemel meg téged..
2011. jún. 18. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat:D

remélem ti sose jártok majd így..:S:S

2011. jún. 18. 22:42
 7/9 anonim ***** válasza:
szivasd vissza. kezd el terjeszteni, h milyen kicsi a farka. tudom, h aljas és gyerekes módszer, de szerintem megérdemli...
2011. jún. 19. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
azzal csak magamat égetném le:/ ehhez túl sokan ismerik:S jobban fáj neki ha nem foglalkozok vele..
2011. jún. 19. 20:21
 9/9 anonim válasza:
en 15 vagyok..egy parhete irkalok egy nalam 9 éve idseb fiuval.nagyon kedves volt,meg aranyos,tudtam rgtn amugy h csk szexre kellek neki,,ezt a baratőm mesélte h jobb ha vigyazok vele..de ne nem hallgattam ra.. kétszer találkoztunk,,elsor nem akartam vele lefeküdni,,de masodszorra odattam neki az EGYETLEN szüzeségemet.. nem mondom h nem ereztem vele jol magam..de masnap beszéltem a baratnommel,és mikor elmonta h hany lannyt fektett le,akkor azéert kicsit ha joban belegondolok.... szívás..minden pasi disznó. most probalok felejteni,es inkább szerelmet keresni,es nem 1 éjszakás ... :S fel a fejjel..
2011. okt. 29. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!