Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez miért volt? Másnál volt ilyen?

Ez miért volt? Másnál volt ilyen?

Figyelt kérdés
Barátnőm miért félt, hogy esetleg elveszem a legjobb barátnőét mikor ilyenről szó sem volt? Csak jóban akartam vele is lenni, mert barátnőm azt mondta legyek vele is, de aztán ez megváltozott, és nem akarja, hogy írjak neki. Miért ? Pedig semmi rosszat nem mondtam a másiknak.
2011. aug. 31. 15:22
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Tudom, hogy a nőket nem könnyű megérteni, de én sejtem, hogy a barátnőd mire gondolhat:)

Én is örültem, ha a volt párom jóban volt az én barátaimmal, de soha ne lépd túl azt a határt, amit már a barátnőd "háta mögött" folytattok. Elhiszem, hogy nincs semmi köztetek, de valld be, Te sem örülnél, ha a barátnőd a Te fiú barátaiddal levelezne.

2011. aug. 31. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 minnimouse válasza:

Szia!

Ez szimpla féltékenység.

Sajnos a csajok még a legjobb barátnőjükre is féltékenyek ha a párjukról van szó.Ez ilyen veleszületett dolog,sokan nem is ismerik be.Attól "fél",hogy a barátnője megtetszik neked,vagy esetleg lecseréled rá.Ez szinte minden párkapcsolatban előfordul.

Javaslom,hogy dícsérd többet a barátnődet,hogy milyen csinos,okos,milyen jó ötletei vannak és beszélgess kevesebbet a barátnőjével :) Vagy ha beszélsz vele,akkor is dícsérd a párod.Így majd elmúlik nála a féltékenység :)

Remélem segítettem :)

2011. aug. 31. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
féltékeny és ezért tévképzetei vannak, hiába nem adtál rá okot, továbbgondolta hogy ez hova vezethetne és ezért visszakozott, hogy ne ápold vele tovább a kapcsolatot
2011. aug. 31. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ja értem :D Tényleg semmit nem akartam a másiktól, hiába is mondtam ezt, ő valahol elhitte, de nem akarja, hogy továbbra is beszéljek vele, viszont én is lány vagyok, csak ezt elfelejtetem oda írni. Így is ez a vélemény?
2011. aug. 31. 15:31
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen, segitettél köszi:)
2011. aug. 31. 15:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!