Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez másnál is volt van?

Ez másnál is volt van?

Figyelt kérdés

Az miért van, hogy nagyon szeret engem én is őt, lassan egy éve együtt vagyunk, minden jó köztünk, csak néha féltékeny vagyok, de ő is volt már. Nem rég, 3 hete voltam nála, és mivel egy órára lakik tőlem így nem mehetek mindennap, pedig én szívesen mennék örülök ha vele lehetek, de ő most azt mondta, kell neki egy kis levegő, meg sokat voltunk most együtt, pár napot de nem értem, ha szeret miért nem akar velem lenni? Pedig nagyon vágyok rá, hogy vele lehessek, megöleljen. Ő most miért nem? Másnál is van ilyen, igaz, hogy mikor együtt voltunk , akkor az nagyon jó volt, mindig jól elvoltunk és talán ez még erősíti vagy hogy mondjam. Persze nem akarom ezzel elüldözni, hogy jajj gyere már ki, nem is mondtam ezt sosem így, csak hogy mikor láthatom őt, de ő azt mondja, hogy majd. Ez az első ilyen komoly és nem akarom elveszíteni őt semmi miatt. Lehet hogy túl féltékeny voltam? Nem tudom.

20/L


2011. aug. 2. 13:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
3 hét az neked "nem rég"? Még ha többszáz/ezer kilométer lenne köztetek, azt mondom, jó...de így, hogy csak 1 órára laktok egymástól, és cirka havonta egyszer találkoztok, nekem ez furcsa.
2011. aug. 2. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Már elveszítted, aki levegőt kér,az nem meri kimondani hogy szakítani kar.

Levegő,szünet kérés,mind szakítás előtt jönnek elő,tapasztalat.

2011. aug. 2. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem akarlak elkeseríteni, de ez a gyáva pasik sajátossága. Nem akar szakítani, ezért "levegőre vágyik", és az idő majd elvégzi a dolgokat. A féltékenység még hízeleg is az embernek, hogy lám, másnak is kellene. Nem inkább a móddal volt baj, ahogy a féltékenységednek hangot adtál?
2011. aug. 2. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Hát nem rég, vagyis rég volt, de ott voltam pár napot az jót tett, jó volt, hogy láthattam mindennap:) De nem akar elhagyni, azt mondta, és bízom benne, tudom, hogy szeret engem.
2011. aug. 2. 13:21
 5/11 A kérdező kommentje:
Havonta kétszer, de volt, hogy 3 vagyis 2-3 hetente láttuk egymást, meg volt egy hét is.
2011. aug. 2. 13:24
 6/11 anonim ***** válasza:

én három órányira laktam a barátomtól mégis minden hétvégén találkoztunk

ő is igényelte :/

1 óra... úristen

hát...

2011. aug. 2. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
De most én se értem eddig akart ő is látni sosem bírta ki még az egy hetet sem, nem értem Szakitásról szó sincs, de akkor mi az oka ?
2011. aug. 2. 13:43
 8/11 anonim ***** válasza:
Ennyire vagy neki fontos. Az én exeim vagy a jelenlegi párom el se tudná képzelni, hogy 3 hétig ne találkozzunk, meg annyival tudja le a dolgot, hogy "majd". Ez több, mint gáz, sajnálom..
2011. aug. 2. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Fontos vagyok neki ezt tudom, nagyon is , amúgy lány...de kérlek ne szóljatok le. És azt mondta fél, hogy kiderül mi van köztünk és ezért most mivel fél, elhúzodott 3 hétig mert amugy 2 hét szokott lenni. De most nem rég mondta, hogy fél és akkor ez érthető nem? Én megértem akkor így. Bár én is félek, de most nem annyira, és én látni akarom őt.
2011. aug. 2. 14:07
 10/11 anonim ***** válasza:
Szerintem nem akar felvállalni,lehet pasija is van alibiből.Ébresztő.
2011. aug. 2. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!