Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan szokjam meg, hogy el...

Hogyan szokjam meg, hogy el kell szakadnom a szülői háztól?

Figyelt kérdés

Már a második évemet kezdem meg egyetemen 300km-re otthonról és már tavaly is rengeteget sírtam haza akartam menni,hiányzik az otthoni légkör,a család.

De tudom,hogy most már 20éves vagyok,lassan el kell teljesen szakadnom otthonról de ha bele gondolok sírok.Mit csináljak?

(Tavaly már odáig fajultak a dolgok hogy pszichiáterhez jártam és bogyókat írt fel,na de ezt nem akarom)


2011. aug. 31. 15:46
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Örülj hogy hazavágysz. Rengeteg ember menekülne sajnos otthonról ha lehetne...
2011. aug. 31. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
90%

Más fiatal élvezi, hogy nem irányítják a szülők, végre szabadon lehet, te meg azon sírsz minden nap hogy nincsenek veled? Persze elhiszem, hogy hiányoznak, na de ennyire.

Én imádom a szüleimet, soha semmi bajom nem volt velük, nagyon normális emberek, de jó lett volna ha pár évig mondjuk suli miatt elmehettem volna itthonról... Én élveztem volna.

2011. aug. 31. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
94%
Ez baj. Tudatosísd magadban, hogy az iskola miatt kell elköltöznöd, ami véget fog érni, és akkor visszaköltözhetsz haza. Sok embernek nehéz elszakadni hidd el! A gyógyszer nem megoldás, csak letompít.
2011. aug. 31. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hogy el kéne teljesen szakadnod otthonról. Ha van otthon webkamera és esetleg tudja valaki kezelni a számítógépet, össze lehet hozni naponta a családot.
2011. aug. 31. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia.Hát szerintem valmennyire mindenkit megvisel,persze ha jó a kapcsolata a szüleivel,amikor elköltözik és "kiröpül a családi fészekből". Ez majd elmúlik,de akkor mindenképpen tartások telefonon,interneten vagy bárhogy máshogy a kapcsolatot. :D
2011. aug. 31. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!