Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek a következő...

Mit tennétek a következő esetben? Tanácsra lenne szükségem, meghivjam a versenyre a baratomat?

Figyelt kérdés
Az a szitu,hogy barátommal 3 hónapja vagyok együtt,nagyon szeretem őt,ő is engem,előre tervezgetünk már ezt azt...ő mindeddig 2x volt nálunk,mert húsvét előtt mutattam be őt a szüleimnek,én 1x voltam náluk kb. 1 honapja...jövő7en azaz 24en utazok 200 km-re tőlünk,mert versenyem lesz 25en,ugyanis sportolok és rokonokhoz megyünk egy nappal a verseny előtt és a versenyt követő napon jövünk haza.Azon gondolkodok,hogy el e vigyem a barátom,mert még versenyen se latott meg minden,és nemtudom eldönteni mit tegyek...jön velem édesapám és bátyám...ha egyedül mennék tuti vinném...szerintetek???előre is köszi!!!ja meg annyit hozzatennék én 20 csaj ő pedig 26...hm?
2009. ápr. 19. 19:06
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Miert ne vinned? Szerintem kulon orul majd neki, hogy bevonod ebbe - ez is te vagy, es szerintem kivancsi rad sport kozben is.
2009. ápr. 19. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
hát kíváncsi rám igen...nagyon is,májusban lesz majd egy versenyem még arra akar jönni mindenképp,mert oda csak reggel megyek verseny utan haza...csak ezt nemtudom és most épp 5 nap szabija is lesz,mert cserelt munkaba már régebben,ugyhogy ideje is lenne,csak míg 100%ra nem döntöm el mit tegyek addig nem akarom neki megmondani,h nem e jönne el...még irtajok,hogy ti hogy gondoljatok...köszi
2009. ápr. 19. 19:14
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én azért nem vinném el mert iszonyú ideges tudok ilyenkor lenni olyan gáznak gondolom.(nem tudom miért)Meg verseny is lenne amiatt is ideges lennék ezt a kettőt nem tudnám összehozni. De el is vinném mert ha szeretem akkor szeretném hogy a számomra fontos dolgokba is ugyanúgy részt vegyen.
2009. ápr. 19. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

En is elvinnem magammal, sot meg tobb kesztetes ereznek magamba, hogy nyerjek! :D

Barhogy dontesz sok sikert!! Szoritok! :D

2009. ápr. 19. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Hat igy, hogy meg szabadsaga is lesz...ne gondolkodj ezen! Ezzel csak elemlyithetitek a kapcsolatotokat! Lehet, meg rosszul is esne neki, ha nem hivnad.
2009. ápr. 19. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem felesleges elhívni, de biztos én gondolom rosszul.

Én pl. nem akarnék menni, szóval ha hívnának akkor elmennék ugyan, de nem fogadnám kitörő örömmel a hírt az biztos.

Sok sikert a versenyen, bár nem tudom milyen versenyről van szó :)

2009. ápr. 19. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Én nem vinném. Így, hogy megy a 2x látott apud, meg a bátyád, és az idegen rokonoknál alszotok, még 3 hónap után nem vinném. Bár lehet, hogy ő olyan, hogy nem érezné magát kellemetlenül ebben a helyzetben. De a mostani döntésedtől függetlenül: Az egy napos versenyre mondjad a családnak, hogy ne menjenek, mert a párod szeretne elkísérni.
2009. ápr. 20. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszi mindenkínek a választ a többség döntött,megbeszeltem vele,szoval most már mindenképp viszem őt is :))
2009. ápr. 22. 12:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!