Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek a helyemben? Nem...

Mit tennétek a helyemben? Nem tudom, hogy kezeljem a következő helyzetet!

Figyelt kérdés

Párom baráti társaságába tartozik egy "idősebb" házaspár.(Nő/35-40körüli de nem néz ki annyinak és még nagyon fiatalnak érzi magát.) Én/25 Párom/28.

A broblámám annyi, hogy amióta meglátott engem ez a nő kinem állhat. Esélyt sem adott arra, hogy megismerjen, pedig számomra fontos volt hogy párom baráti társasága elfogadjon. Ők "szeretnek" is, nagyon aranyosak, kedvesek velem csak ez a nő nem.

Párom még soha nem vitt nőt a társaságba, rá mindig ugy tekintettek mint a "nőfaló, soha meg nem állapodó haverra"

Szinte minden hétvégén szórakozni mentek, a nő párjának már nincs annyira igénye a bulizásra a nő mindig párommal és még pár haverral együtt ment.

Volt rá példa, hogy a nő megszervezett egy bulit és páromnak direkt kiemelte, hogy egyedül jöjjön. Nekem ez nagyon rosszul esett, de nem akartam hogy miattam veszekedés legyen. A legutolsó incidens. (Párom mondta, minent elmondunk egymásnak.) Hogy a nő érdeklődött afelöl, hogy még együtt vagyunk-e és megjegyezte, hogy párom találhatna nálam jobb nőt is. ÉS szerinte szakítanunk kellene. (Ez engem nagyon bánt, a környeztem "jó nőnek" tart, sokat foglalkozom magammal, a megjelenésemmel, sportolok. Számomra ez nagyon érzékeny téma. Csúnya voltam és kövér, nem kis erőfeszítésembe került hogy így nézzek, ki ahogy most. És egy vadidegen nő így áll hozzám.

Igazából, azóta nem is akartam párommal menni ezekra a baráti összejövetelekre, vagy párom ugy döntött hogy akkor ő se megy és csináltunk más programot.

Nem akarom hogy miattam szakadjon meg a kapcsolat a barátaival. És nem tudom megérteni a nő viselkedését sem.

Én próbáltam megismerni, fontos volt számomra, hogy ő is valamilyen szinten elfogadjon. De megalázni nem fogom magam, ezek után egy légtérbe sem akarok vele lenni.

Páromat meg mintha nem is érdekelné, azt mondja ne foglalkozzak vele. Ez a nő ilyen.

De ezen nem tudom magam tultenni. Mit csinálnátok a helyembe? Mit gondoltok, miért jó ez neki?


2011. szept. 25. 23:00
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
77%
A helyedben elmennék a baráti összejövetelekre, és nem foglalkoznék vele, hadd idegesítse magát még jobban. Neked azzal nem árt. Tudom, nehéz nem foglalkozni az ilyenekkel, de gondolj arra, hogy ezzel még "bosszút" is állhatsz, nehogy már elérje amit akar, és kitúrjon a baráti társaságból!
2011. szept. 25. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Szemet vetett a párodra?
2011. szept. 25. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
93%

az a gáz hogy a párod nem áll ki melletted, mi az hogy külön kiemelte hogy egyedül menjen téged ne vigyen ,és a barátod miért nem szólt ezért ?! mintha kicsit élvezné hogy a nő próbál vele flörtölni?

a nő miatt ne maradj otthon azért is menj el ,használd ki hogy csinosabb vagy hagy legyen még jobban irigy ne foglalkozz vele.azért 40 évesen így viselkedni....??

2011. szept. 25. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim válasza:
100%

Szerintem az zavarja, hogy eddig ő volt a jó nő a bandában, most meg te letaszítottad a trónról. Plusz még 10-15 évvel fiatalabb is vagy. Dörzsöltebb nálad, szóval ha fel akarod venni a kesztyűt, nem lesz könnyű dolgod. Mert bizony akkor mindig menned kell a baráti összejövetelekre, nagyon fullosan kinézve, és mindenkit el kell bájolj a szuper humoroddal, személyiségeddel, szépségeddel, stb. :) Vele meg legyél bunkó. :P

A másik lehetőség az, hogy mész a pároddal, és nem leszel bunkó a nővel, hanem dicséred orrba-szájba, szembe, háta mögött, meg ahogy még sikerül. :) Aztán hátha megenyhül.

2011. szept. 25. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim válasza:
82%
Szörnyű, hogy vannak ilyen emberek, akik úgy ítélnek meg másokat, hogy még arra se veszik a fáradtságot, hogy esetleg megismerjék. Ne foglalkozz vele, ne idegeskedj ezen. Vannak ilyen beképzelt seggek, akik nagyra vannak magukkal és azt hiszik, hogy náluk jobb nincs. Foglalkozz a pároddal, gondolom az sokkal kellemesebb elfoglaltság :) Hidd el minden perc drága amit arra fordítasz, hogy egy ilyen kapuzárási pánikban szenvedő buta liba szavaival törődj.
2011. szept. 25. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Nekem is ez a legfőbb problémám, hogy nem tudom megérteni, hogy egy 35-40éves nő, hogy viselkedhet így?!

Az, hogy én dícsérgessem, háta mögött, szemébe az nem én vagyok. Esélytelen lenne.


Az igazsághoz még hozzá tartozik. (Ezt nem akartam leírni, mert nagyon kellemetlen)

Volt egy olyan buli, amikor szintén nem akarta hogy én is menjek de én elmentem, (nehogy már ő döntse el, hogy mikor menjek-mikor ne alapon) Már elég sokat ivott a nő, még köszönni se volt hajlandó. Majd úgy viselkedett, mintha ott se lennék. Egyik barát odajött hozzám, hogy ne foglalkozzak vele, ő ilyen ha iszik. Meghallotta a nevét és elkezdett velem üvöltözni, hogy "hogy én mit keresek itt, illetve hogy azt hiszem hogy én mindent jobban csinálok" stb. nem is igazán értettem. Majd párommal és velem is kiabált, hogy menjünk innen. Nagyon megalázó szituáció volt és mivel már mindenki minket figyelt. Csak annyit mondtam neki, hogy "vegyen vissza, és árulja már el, hogy mi a baja velem" de erre nem válaszolt, csak kiabált. Majd megkértem páromat, hogy menjünk haza.

Páromtól később bocsánatot kért, tőlem persze nem és azóta is csak furkálódik ellenem.

Igazából érthetetlen, hogy egy ennyi idős nő, hogy képes így viselkedni.


Abba szerintem is van valami, hogy eddig ő volt a társaság közepe. A "legszebb, legcsinosabb nő" és ezért is utálhat. Páromtól szerintem nem akar semmit, csak barátként tekint rá. De rám pedig mintha vetélytársként kezelne.


Nem akarok többet találkozni ezzel a nővel.

Minősíthetetlen a viselkedése.

És ezek miatt én pedig páromra haragszom. Számtalan konfliktusunk volt. Mert én ugy érzem, hogy nem áll ki mellettem.

2011. szept. 25. 23:41
 7/19 anonim ***** válasza:
84%

Én négyszemközt nagyon kedvesen, de figyelmeztetném, hogy szálljon le rólam, különben azt is megbánja, hogy megszületett, ebben egész biztos lehet. Közben folyamatosan mosolyognék és utána visszakérdeznék, hogy ugye megértettük egymást?:) Mondtam már ilyet valakinek, csak hápogni tudott és utána nagyon nagy ívben elkerült.


25 N

2011. szept. 25. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Hát amiket eddig meséltek róla....nos ő képes lenne nekem jönni, ha ilyen szöveggel álnék elő!
2011. szept. 25. 23:47
 9/19 anonim ***** válasza:
77%

Hát a sztoriból tényleg úgy tűnik,hogy nem áll ki melletted...A minimum az,hogy szépen ki kellett volna osztania a nőcskét a párodnak,vagy pedig megragadni a kezed és stílusosan elmenni a nő szeme láttára a buliból!(köszönés nélkül!)...


Szerintem szakadjatok le arról a társaságról,illetve ha a nő ott van,egyáltalán ne foglalkozzatok vele.


(Nem lehet,hogy régen a nő nagyon hajtott a párodra?Esetleg volt köztük valami-nem feltétlenül szex..csak vmi kezdeményezés valamelyik részről?

Az is lehet,hogy szimplán sz*r a házassága,és nem bírja nézni,hogy ti szebbek,fiatalabbak és főleg boldogabbak vagytok).


Szóval én kerülném a társaságát!

2011. szept. 25. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Nem volt köztük semmi párommal, párom a nő férjével volt jóba és ugy ismerte meg ezt a nőt. Az igaz, hogy rossz a házassága, már a válás is szóba került.

Ebbe lehet valami.


Én is azt vártam volna páromtól, amit leírtál. De ő csak annyit mondott, hogy nem akar veszekedni. És ne foglalkozzak a nővel.

Csakhogy nekem ez nem megy olyan könnyen.

2011. szept. 25. 23:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!