Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Meghívjam vajon? Szalagavató,...

Meghívjam vajon? Szalagavató, vendégsereg probléma.

Figyelt kérdés
Anyukám elutazott külhonba és nem is tér vissza decemberig..:( Nem tud részt venni a szalagavatómon. Azt se tudom, hogy nagymamám jön-e, azt mondta akkor, ha jó idő lesz. Kívánom. :) Kész szerencse, hogy nagyszüleim meg apukám jönnek, habár nagypapámat előtte pár nappal műtik a szemére és drukkolok, hogy az orvos hazaengedje. 5 meghívót vettem, a nagyimét nem akarom másnak odaadni, mert úgyis eljön. :) Az anyuéval mit csináljak? Kereszt anyumat hívjam meg, vagy nagymamám testvérének a lányát? Mert ha kereszt anyumat hívom, akkor nem fognak megsértődni a többiek? Ha meg a testvérnek a lányát hívom, akkor az anyukája nem fog megsértődni? Annyi hely nincs az épületben, hogy mindegyiknek vegyek meghívót, viszont anyukámét már kifizettem és nem akarom, hogy csak úgy vegyem meg. Persze az lenne a legjobb, ha eljönne, de sajnos nem tud. :(
2011. nov. 6. 11:10
 1/4 A kérdező kommentje:
mmint azt kívánom, hogy jó idő legyen és akkor jön:)
2011. nov. 6. 11:11
 2/4 anonim ***** válasza:
Én a keresztszülőt hívnám.
2011. nov. 6. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

egyértelmű hogy keresztanyudat


nagymamád testvérének a lánya az anyudnak az unokatestvére. keresztanyád előrébb van gondolom

2011. nov. 6. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a keresztanyukád!

Persze te tudod,kivel milyen viszonyban vagy,de a nagymamád testvérének a lánya, az neked igazából senkid.

2011. nov. 6. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!