Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek van még jövőnk?

Szerintetek van még jövőnk?

Figyelt kérdés

Sziasztok

4éve párkapcsolatban élek a Nagy Ő-vel, hullámhegyekkel/hullámvölgyekkel, de úgyérzem mindíg megbízhattam a páromban. Ő idén végzett az iskolával, még nem talált munkahelyet, egész nap csak otthon ül - megértem, panelban nemsokmindent lehet csinálni.


Pár hete megfigyeltem azt, hogy míg én dolgozom ő napközben unalmában chat-el. Munka után, mikor hazaérek, mindíg tervezek közös programokat, csak hogy ne legyen monoton a napja. Este minden tökéletes (ha értitek mire gondolok) de ő, mivel későn kelt, nem álmos, ezért az ágyunkba hozza a notebook-ot és csetel.

Lehet hogy bunkónak tartotok (tudom a bizalom vesztés első jele, de nem tudom ti hogy viselnétek, engem érdekelt hogy miről képes éjszaka beszélgetni), kíváncsiságból beleolvastam az MSN logokba és pikáns dolgokat olvastam. "Simogatnálak/Harapdálnálak/összecsusszannék veled - ha nem lenne a barátom" és ezt nem nekem írta! Az ürge részletesen leírta hogy nyalná körbe a minden porcikáját s a barátnőm belement ebbe a játékba s Ő is játszott. Csetsex. - megj. A timestamp alapján ez egy délelőtti diskurzus.

Gondolhatjátok mennyire felment bennem a pumpa az "addig nyalnálak míg nem sikítasz" szöveg olvasásakor, de lehiggadtam, hisz ott a "ha nem lenne barátom".


Ő a szívem csücske, próbálom a tenyeremen hordozni, amit tudok megteszek érte /nyaralás (idén kétszer is)/telelés/minden nap valami apróság és nagyon sok gyönyörű közös program. Nekem is vannak hibáim, de más nőre rá sem nézek, amióta megismertem.

Azthiszem van okom tartani attól, hogy elveszítem.


Elég komplex dolog ez, tudom.

Ha nincs komment nem is baj, csak ki akartam írni magamból, hisz nagyon ideges lettem.


2011. szept. 1. 15:41
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
85%
Mi lenne, ha szólnál neki, hogy zavar, hogy chat-el?
2011. szept. 1. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
86%
Lehet, hogy csak unaloműzés, de én nem hagynám szó nélkül. Azért ez nálam már túl van a határokon. Lehet, ha ráébredne, hogy téged veszíthet el, kicsit kijózanodna és nem vonzaná többé a tilos. És ne kényeztesd ennyire el. Nagyon nyeregben érzi magát melletted, valószínű nem becsül téged eléggé. Amúgy lehet, hogy tőrbe csalnám valami álnéven és jól kifaggatnám a helyedben hasonló stílusban mint amit olvastál.
2011. szept. 1. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 anonim ***** válasza:
83%
Nekem nem fér bele a chatsex egy kapcsolatba.3 éve van párom,ő zenész de megfelelő értékrenddel rendelkezünk és simán használjuk egymás gépét,hozzáféréseit.
2011. szept. 1. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 A kérdező kommentje:
Megtettem, erre annyi volt a válasz, hogy ne akarjam kalitkába zárni. (jelenleg még élettársi kapcsolatban vagyunk, de tervben van (volt?) hogy idén megkérem a kezét)
2011. szept. 1. 15:51
 5/46 anonim ***** válasza:

Meg jo, hogy ott a "ha nem lenne baratom".

Egyebkent, lehet hogy hulyeseg, de ezt nem penzert csinalja, vagyis nem valamifajta szolgalat? Mert ha tenyleg nem jott ossze senkivel, mit elvez ezen?

2011. szept. 1. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 anonim ***** válasza:
25%
Munka se lenne rossz neki, de legegyszerűbb, ha csinálj neki gyereket és ezzel jobban magadhoz kötöd, meg lesz is jobb programja:D De csak akkor csinálj ilyet persze, ha ő is szeretné, meg nem cigány életetek lesz ettől.
2011. szept. 1. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 anonim ***** válasza:
100%

Nagy igazság, hogy mindenki vérmérséklete szerint döntsön. Ha én olvasnék ilyet a páromról, akkor rögtön szakítanék. Ilyenbe az ember nem megy bele csak úgy, és még ő maga is tisztában van azzal, hogy igen, párkapcsolatban él. Akkor minek van ilyesmire szüksége, idegenek, nagy valószínűséggel totális vesztesek hasonló mondataira? Megalázottnak érezném magam, hogy már odáig süllyedt a párom, hogy ilyen alakok "bókjaira" van szüksége, és egy pillanatig sem bíznék abban, hogy nem csal meg. A mai pasasnak még elmondaná, hogy van párod, a holnapinak már nem, és mennek dugni. Ha a bizalom már megkérdőjeleződött, onnantól semmi sem biztos. Persze ezt mindenki értelmezheti, ahogy akarja, de az én büszkeségem nem engedné, hogy valaki a SAJÁT HÁZAMBAN ilyet merészeljen tenni.

Egyébként történt velem ilyen, és ki is dobtam gond nélkül az illetőt.

2011. szept. 1. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 anonim ***** válasza:
Te jo isten. Csinaljon neki gyereket? Mire fel? A bizonytalanra, a csetszex-re? Sok no megjarta mar, mikor felcsinaltatta magat. Egyebkent, kerdezonk nem tud neki gyereket csinalni, csak akkor ha a no is ugy akarja.
2011. szept. 1. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 anonim ***** válasza:
*csinálsz
2011. szept. 1. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 A kérdező kommentje:
A munkám végett nem tehetem meg, hogy akár csak számítógépközelbe menjek, így a "tőrbecsalás" nem játszik. 8óra munka, 2 óra utazás és már otthon is vagyok...nem tudnám "felkínálni" magam cseten, egyszerűen az időbe nem fér bele.
2011. szept. 1. 15:56
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!