Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek van még jövőnk?

Szerintetek van még jövőnk?

Figyelt kérdés

Sziasztok

4éve párkapcsolatban élek a Nagy Ő-vel, hullámhegyekkel/hullámvölgyekkel, de úgyérzem mindíg megbízhattam a páromban. Ő idén végzett az iskolával, még nem talált munkahelyet, egész nap csak otthon ül - megértem, panelban nemsokmindent lehet csinálni.


Pár hete megfigyeltem azt, hogy míg én dolgozom ő napközben unalmában chat-el. Munka után, mikor hazaérek, mindíg tervezek közös programokat, csak hogy ne legyen monoton a napja. Este minden tökéletes (ha értitek mire gondolok) de ő, mivel későn kelt, nem álmos, ezért az ágyunkba hozza a notebook-ot és csetel.

Lehet hogy bunkónak tartotok (tudom a bizalom vesztés első jele, de nem tudom ti hogy viselnétek, engem érdekelt hogy miről képes éjszaka beszélgetni), kíváncsiságból beleolvastam az MSN logokba és pikáns dolgokat olvastam. "Simogatnálak/Harapdálnálak/összecsusszannék veled - ha nem lenne a barátom" és ezt nem nekem írta! Az ürge részletesen leírta hogy nyalná körbe a minden porcikáját s a barátnőm belement ebbe a játékba s Ő is játszott. Csetsex. - megj. A timestamp alapján ez egy délelőtti diskurzus.

Gondolhatjátok mennyire felment bennem a pumpa az "addig nyalnálak míg nem sikítasz" szöveg olvasásakor, de lehiggadtam, hisz ott a "ha nem lenne barátom".


Ő a szívem csücske, próbálom a tenyeremen hordozni, amit tudok megteszek érte /nyaralás (idén kétszer is)/telelés/minden nap valami apróság és nagyon sok gyönyörű közös program. Nekem is vannak hibáim, de más nőre rá sem nézek, amióta megismertem.

Azthiszem van okom tartani attól, hogy elveszítem.


Elég komplex dolog ez, tudom.

Ha nincs komment nem is baj, csak ki akartam írni magamból, hisz nagyon ideges lettem.


2011. szept. 1. 15:41
1 2 3 4 5
 31/46 A kérdező kommentje:
A mai hétvégét egy álomként éltem át, alig volt pár perc, h ne érezzük egymás közelségét. Elutaztunk, kirándultunk egy nagyot, 5-600km-t autóztunk az országban, láványosságoktól érdekes helyekig -Balaton, Budapest (városliget, Szemlőhegyi barlang, Westend, mozi este 10kor) majd vasárnap egy gyertyafényes vacsora. Kínzom magam?! Valószínű. De valahányszor belenézek a szemébe azt látom, amikor megismertem, egy nagyszájú de szerény lányt. Szétrobbantsam az eddig felépített életem? Tudom, nem én terelem holtvágányra...ha úgy vesszük, ö az első legnagyobb szerelmem, nagyon nehéz lenne kimondani: Vége
2011. szept. 5. 13:43
 32/46 A kérdező kommentje:
mai = legutóbbi hétvégét
2011. szept. 5. 13:47
 33/46 anonim ***** válasza:
100%
Végül is nagyobb disznóságot is meglehet bocsájtani, az ember követ el hibákat. A lényeg, hogyha szeret a nőd, veled marad. Én is mikor a legkedvesebb barátnőmmel voltam mindent megtettem volna, hogy megtartsam, de kiindulásból vesztett helyzetben vergődtem. A te eseted messze jobb kell, hogy legyen.
2011. szept. 6. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/46 Csicsike78 ***** válasza:
73%

Csak saját vélemény, de elég szarul érezném magam, ha az időmet az ő helyzetében nem lázas munkakeresésre, tanulásra fordítanám, hanem csetelgetnék -remélhetőleg- vadidegenekkel.


Talán túl konzervatív vagyok, de egy párkapcsolatnak az igazi lényege a kizárólagosság, hogy eszébe se jusson ilyen.


Én nem tudnék ilyen komolyan kapcsolatban megmaradni, de ha megmaradnék tuti elkezdeném szép látványosan ugyanazt csinálni, mint ő.


Ma chatsex, holnap meg igazi sex.


Kár hogy nem veszi észre magát....ráadásul még amikor mellette fekszel akkor is chat-el..


Ennél sokkal többet érdemelsz!

2011. szept. 8. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/46 A kérdező kommentje:

Szülei is kegyetlen mód presszionálják a munkakeresés irányába (olykor még nekem is elakad a lélegzetem a stílustól)

Ő elvan, hisz elég sokmindene megvan(ruhát néz, ha a hónapban belefér, megkapja, macskát szeretett volna, kapott egy 50.000ft-os Maine Coon-t, most az akvarisztika felé kacsintgat - már az akvárium helyét keresi a lakásban) Tudom, én vagyok a balfék, de nem tudok neki nemet mondani, srácok tudják, milyen az ha egy nő vágyik valami után, hát én nem bírom nem megadni neki, amennyiben tehetem. Múlt hétig legalábbis így volt. Hogy mit érdemelnék, egy dolog, nekem Ő kell(ene) de az a vár, amiről azt hittem stabilan áll, kezd hullani.

2011. szept. 8. 10:46
 36/46 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Az én párom nem ilyen tehetős, sőt. Nekem nincs szükség kis ajikra, felsőkre, vacsikra, wellnesre meg hasonló kaliberű meglepikre hetente, hogy jobban szeressem, és megbecsüljem. Én azért szeretem, AKI. Én ennek nem is örülnék abban az esetben, ha tudnám, hogy a párom éjjel nappal dolgozik, én pedig otthon vakarom a pussy-mat színes üvegcseréppel... a te barátnőd szereti a helyzetet, ül a jóban! Te cseszed el, ne haragudj!

Nem akarok bántóan fogalmazni, kérlek ne is vedd bántónak.

Te egy értelmes, őszinte és törekvő férfi vagy, jó ember. A barátnőd egy lusta, elkényeztetett lány, feltehetőleg zero célokkal, önmagával sem igényes arra, hogy TEGYEN valamit. Úgy tartod, mint egy házikedvencet. Nekem a kiskutyám ugrik minden nap a nyakamba csillogó szemekkel, és megajándékozom egy kis jutalomfalattal, ha okosat tesz. A te barátnőd egyenlő a nagy nihillel. Bocsánat, mégsem, hiszen csinál valamit - chatel más férfiakkal. Ez egyszerűen UNDORÍTÓ. Nagyon sok jó választ kaptál a kérdésedre. Én, mint nő mondom... ne kényeztesd már el! Abszolút nem szolgál rá! Egy őszintétlen, sunyi alak... amíg te az előző nap fáradalmait pihened ki a közös ágyatokban, addig őt más pasi izgatja virtuálisan? :D Téged ő semennyire nem tisztel. Hát ez szörnyű. Hidd el, már fantáziál is másról!!! Hogy tudsz egy ilyen lánnyal együtt maradni?

Miből áll egy beszélgetésetek naponta?

Félre fog lépni. Úgy érzi, annyira biztos a kis meleg kuckója nálad, nem fél attól, hogy elhagyod.

Így képzeled el a nagy Ő-t? Meglepő. Mióta csinálja? Valószínűsítem, már rég félre lépett. Ne a két szép szeméért szeresd...

2011. szept. 8. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/46 anonim ***** válasza:
100%

Ejha, kezdem irigyelni a barátnődet!

Jó dolgában nem tud magával mit kezdeni. Én a helyedben igenis kiborítanám a bilit, mert ha továbbra is csettintésre ugrálsz neki, akkor nem fog férfiként tekinteni rád. Csak a pénztárca, taxi leszel neki...


Az meg pofátlanság, hogy melletted az ágyban csetszexel!! Az mindegy, hogy odaírja van barátja...azzal is csak téged éget!)

2011. szept. 8. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/46 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem vettem bántásnak, hisz tökéletesen érthetők az érveid. Nálam ez egy bizonyos fajta állandó megfelelni akarás. Tudod - és most jön a sallang - úgy vettem észre, hogy a biztonságot nyújtó férfi (anyagi és testi/lelki) az, aki kell a nőnek. Hát pont ezt kapja, úgy néz ki kicsit túllőttem a célon. A gond az, hogy ő az első nagyon nagy szerelmem s mint ilyen foggal körömmel ragaszkodnék hozzá. Úgytűnik az Ő érzései idővel nagyon megváltoztak. Azért is tettem fel ide a kérdést, h kiderítsem, női oldalról ez a hatalmas pálfordulat mennyire általános. Persze, tudom, nem lehet örökké rajongásig szeretni, de nálam ez az eset lecsapta a biztosítékot. Nemhogy nem emeltem rá kezet, soha egy hangos szóval sem bántottam....de ez utóbbit megkapja, ha így folytatja. Annyit mindenesetre elért, hogy minden nap, amikor csak tudom, átolvasom az MSN beszélgetéseit.
2011. szept. 8. 11:38
 39/46 anonim ***** válasza:
100%

Akkor már iszonyatosan nagy hazugságban van az egész kapcsolat, ha te is nyomozol, olvasgatod az msn beszélgetéseit. Nulla őszinteség. Hogy tudtok így együtt lenni, egymás szemébe nézni, együtt elaludni, ébredni? Szedd össze magad, és próbáld meg elengedni. Nemám ajándék kavalkád :O

A jelenlegi párod szerintem nem is beléd szerelmes, hanem a körülményeitekbe.

2011. szept. 8. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/46 A kérdező kommentje:
Várjál, félreérted, ezidáig nem volt semmi gond, az őszinteség alap, évekig tökéletesen öszinték voltunk. Most a helyzet megváltozott kicsit, de ha azt látom, nem keresi nap mint nap az illetőt, le fogok állni. Pusztán egy nagyobb féltékenységi roham jött rám, majd elmúlik. Valamikor...
2011. szept. 8. 11:54
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!