Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan értessem meg Vele,...

Hogyan értessem meg Vele, hogy nem öreg hozzám? És hogy nem fojt meg, és énis arra vágyom, hogy Együtt legyünk, és közös legyen a jövőnk?

Figyelt kérdés

a barátom nemsokára, napokon belül 20éves lesz.

És teljesen bele van betegedve, mert azt gondolja hogy engem nem hagy élni, és én fiatal vagyok és pörgésre vágyom.

Én 17 elmúltam már. Szeretjük egymást.

Velem tervezi a jövőjét, és erre énis vágyom, de ahogy közeled a szülinapja annál többet mondja, hogy nem akar engem lekötni, mert Ő velem tervezi a jövőjét, de én még vágyhatok a pörgésre és koravén leszek mellette.

Magyarul furdalja a lekiismeret.

Én szeretem, és nemvagyok bulizós, boldog vagyok vele.

Nem zavarja a korom, mert nem ez a baj, mert észben érett vagyok, és ugyanolyan a gondolkodásunk is stb.

De attól fél hogy nem hagy engem élni, de mégis szeret és nem tudna elengedni.

Értitek?

7hónapja járunk.


2010. máj. 9. 20:58
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
szerintem finoman szólva le akar pattintani.
2010. máj. 9. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
nagydumás a barátod az már biztos. szakítani akar, csak nem ő akarja kimondani.
2010. máj. 9. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Szakítani akar veled, ennyi, sajnos ez az igazság:(


A másik dolog, hogy én huszonéves vagyok, de a negyven alatti férfiak nem tetszenek, szóval ez a korkülönbség dolog felnőtt korban szerintem marhaság. Nálatok más, mert te még 17 vagy, de könyörgöm, 3 évvel idősebb nálad.

2010. máj. 9. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

egyetértek az előttem írókkal. Csak le akar rázni.

Még ha 30on túl lenne és akkor mondaná ezt... De így...

2010. máj. 9. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
52%
Én nem gondolom az általad leírtak alapján hogy szakítani akarna veled. Szerintem győzd meg arról hogy a köztetek lévő korkülönbség semmiség, mert szerintem az. 7,8 év korkülönbség az már lehet sok, nade 3??? Mindketten nagyon fiatalok vagytok még. No para :)
2010. máj. 9. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszi az első 4 válaszolónak, most ezzel azt értem el, hogy megint összevesztünk mert belebeszélem hogy szakítani akar, ezzel a nagy tanáccsal csak azt értem el hogy győzköd és én nemhiszek neki és sírok
2010. máj. 9. 21:22
 7/10 A kérdező kommentje:

a kérdésem meg baromira nem az volt, hogy szakíani akar-e vagy sem, hanem az hogy mit mondhatnék neki?

mellesleg szeret, mert tegnap is összekaptunk, lehordtam a sárga földig, és amikor megkértem hogy jöjjön vissza visszajött, és még megis csókolt azok után hogy megaláztam, és kiabáltam vele.

1 hónapja vitázunk, és nem hagyott el, nem ment félre, mert képes volt mindennap keresni és kiutazni hozzám.

ennyi.

2010. máj. 9. 21:26
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is az az érzésem, hogy le akar pattintani. 3 év van köztetek és egy 17 éves lány sokszor éppeszűbben gondolkodik mint egy 2O éves fiú (bocs fiúk). Szóval ez a hárító szöveg, hogy szabaduljon.

Nem akarom összetörni a kisszíved és olyan nagyon sajnálom, hogy ezt kellett írnom.

Próbálj meg bátor lenni és mond meg neki, hogy érted miről beszél és igaza van. Vannak tőle jobbak is és elég szomorú, hogy nem mert veled őszinte lenni. Elég átlátszó, bár majdnem bevetted a dumáját.

Legyél okos, erős és nehogy bőgj elötte!

2010. máj. 9. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Ő sértődött meg? Ha érett férfiként gondolkodna akkor nem veszkedne, hanem leülne és megbeszélné veled a dolgokat. Hinne neked és nem kellene győzködni.
2010. máj. 9. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szakítani akar,vagy legalábbis lazítani a kapcsolatotokon,mert ugye egyedül nem jó..másik még nincs(akkor nem érdekelné a hisztid,otthagyna és kész)

Viszont a sírás-rivással azt éred el,hogy rendesen elege lesz belőled,mert meg fogja unni,hogy állandó lelkiismeretfurdalást okozol neki.Egyébként ezt hívják érzelmi zsarolásnak.Azért kiváncsi vagyok miket hordtál neki össze sírás közben....

Ez a pasi nem "az" a pasi hidd el...

2010. máj. 10. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!