Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elbizonytalanodtam a kapcsolat...

Elbizonytalanodtam a kapcsolatomban. Van jövőnk?

Figyelt kérdés
Nekem fontos a tanulás és a karrier, szeretnék pénzt keresni, belőle hiányzik az érett gondolkodás és a jövőtervek.Csak él bele a világba megelégszik a minimummal.Lehet így közös életünk vagy csak veszekednénk?
2010. márc. 10. 20:49
 1/5 anonim ***** válasza:
ha nincs meg a közös hnag, közös témák, akkor szerintem fölösleges erőltetni. inkább most legyen vége, mint később, mert azzal csak egymás idejét raboljátok
2010. márc. 10. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
hát ha méf tizen éves akkor még változik a fickó
2010. márc. 10. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Sok mindentől függ, ennyiből ezt nem lehet megmondani.


Az is lehet egy jó és tartós kapcsolat alapja, ha a felek jól kiegészítik egymást. Ha megtaláljátok egymás mellett a lelki békét és harmóniát, nem zavar a másik mássága, akkor pusztán az, hogy másképp gondolkodik bizonyos dolgokról, nem akadály. Ezt azok hiszik inkább, akiknek valami bajuk van saját magukkal (elégedetlenek valami belső tulajdonságukkal), és ezt vetítik át a másikra. Nagyon gyakori eset ez a tapasztalatom szerint. Ahol ilyen van, ott viszont az sem biztosíték semmire, ha a felek látszólag mindenben egyetértenek.

2010. márc. 10. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha te maximalista szeretnél lenni,o megelégszik a minimummal,nem hiszem,hogy elony szamotokra a kapcsolat!Viszont lehet,hogy o lesz a gyoztes!
2010. márc. 10. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én hasonló okból nem kezdtem kapcsolatot egy sráccal, akit pedig nagyon kedveltem, ő meg szerelmes volt belém. Nem bántam meg! Mos van egy velem teljesen egy gondolkodású férjem, nagyon jó együtt.
2010. márc. 11. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!