Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Illik vagy nem illik magándolg...

Illik vagy nem illik magándolgokról beszélnem a vőlegényem tesójának feleségével?

Figyelt kérdés

ugyanis valahol ő is olyan "lány" mint én. csak nekik van már kicsi gyerekük.

kedvesen tartjuk egymással a kapcsolatot, beszélgetünk.

ő annyit említett, hiányzik a párja (sokat dolgoznak, a párommal)és nem könnyűek ezek az idők. kérdezte én hogy vagyok?

én írtam, leszámítva pár dolgot, jól.

kérdezi, hogy mit leszámítva.


nos: megírhatom neki, hogy munkahelyi/anyagi gondok aggasztanak, és nem merek gyereket vállalni (várja tőlem az egész család) mert félek a gyes/d időktől és a párommal nem lehet ezt megbeszélni, mert vita van belőle?


Szóval lehet bnőnek tekinteni a párunk tesójához tartozó feleséget?

(amúgy nem adna tovább semmit, lehet beszélni vele mint nő a nővel)


vagy ez már nagyon magánügy???

mit gondoltok?


2011. jún. 28. 11:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
A leendő sógornőd próbál a barátod is lenni egyben. Alapvetően Te ismered, hogy milyen, ha úgy érzed, nem adja tovább azokat az infókat, amiket megosztasz vele, akkor barátkozz Te is vele. Kérd ki a vőlegényed véleményét, hogy milyennek ismeri a lányt.
2011. jún. 28. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 napietus ***** válasza:
mivel hamarosan rokonok lesztek, és jó a kapcsolat, természetesen lehet. ő nem idegen, ismeri nagyjából a családot és a helyzeteteket.
2011. jún. 28. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha megbízható, akkor persze! Nagy segítség lehet egy hasonló korú "családtag", és tök jó lenne, ha összebarátkoznátok! :)
2011. jún. 28. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Hát én magamból indultam ki, öcsém menyasszonya túlságosan kiadja mindig a dolgokat. Én meg nem tudok egy vitában sem pártatlan maradni. Nem jó ez így, nem érzem helyesnek.

De itt a csajjal is van baj, neki minden baj, és már követhetetlen, na meg öcsém sem egy kisangyal, valljuk meg.

2011. jún. 28. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

de én nem a személyes vitáinkat akarom elétárni, hanem hogy az egész család várja mikor szülök már, arra akarok utalni, hogy nem merek, mert ez nem megbeszélhető a párommal.


mondjuk segíteni ebben úgy sem tudna, de együtt érezne biztos, már az is jól esne.


vagy tekintve, hogy ő nem nyílt meg nekem ilyen szinten, de megbízható, a párom szerint is, totál rendes nő! szóval én se nyissak?

csak olyan szinten mint ő, szóval várjam én meg a kezdő lépését?

nem tudoooom!

2011. jún. 28. 11:34
 6/13 A kérdező kommentje:

na mindegy.

annyit meg mertem írni, hogy félek gyesen lenni, ezért még nem akarok szülni, azt pedig, hogy a párommal nem lehet megbeszélni ezt - kihagytam

köszi mindenkinek

maradok a 3 lépés távolságnál.

2011. jún. 28. 11:40
 7/13 anonim ***** válasza:
Szerintem ez tőle már a kezdő lépés volt. Ha megbízható, nyugodtan nyithatsz felé!
2011. jún. 28. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Ha nem az az első dolga, hogy kitálal mindenkinek akkor igenis lehettek barátnők és beszélgethettek mindenről!

Én a párom nővérével vagyok nagyon jóba, a szexuális életünkön kívül mindet meg tudunk beszélni.

2011. jún. 28. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

No, hogy vagy?

Milyen azóta a viszonyod a sógornőddel?

Pároddal sikerült beszélgetni ezekről a kérdésekről, a kételyeidről?

Mikorra terveztek esküvőt?

2011. júl. 21. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

köszönöm a kérdésed

múltkor, amikor voltunk náluk, elkezdtem mesélgetni leendő sógornőmnek magamról, kérdeztem róla és a babáról, de közben teregetett és ki-be rohangált....

párommal nem beszéltem róluk, de szívesen veszi, ha ő a tesójával beszélget, ha mellette én elvagyok a sógornővel

jövőre tervezzük az esküvőt, de nem tudom mikorra lesz megszervezve, mert hallottam olyat, hogy ha kérünk időpontot a polg.mesteri hivatalból, ki szoktak tűzni 3 hónap várakozási időt

szóval ahogy mindenbe belegondoltam, lehet több féléveket fog csúszni az egész

2011. júl. 21. 15:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!