Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Segítene valaki? Részletek lent.

Segítene valaki? Részletek lent.

Figyelt kérdés

Nagyon rosszul érzem magam.Duci vagyok, az osztály nagy része piszkál emiatt, szerintem nem lesz a későbbiekben (persze olyan 16-17 évesen) pasim, próbáltam úgy hogy rendesen eszek, tornázok mellette, de 1 dekát se fogyok, pedig vagy már fél éve csinálom.Nagyon le vagyok törve, mert piszkálnak emiatt.:(

12L


2011. szept. 1. 19:06
 1/7 A kérdező kommentje:
Bocsánat ha rossz kategóriába írtam.
2011. szept. 1. 19:08
 2/7 anonim ***** válasza:
Kérd meg anyukádat, hogy vigyen el egy szakemberhez, aki testhezálló diétát készít neked, amivel éhezés nélkül fogysz.
2011. szept. 1. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

A piszkálások az egyik füleden be, a másikon ki. Ha nem törődsz velük abbahagyják idővel. Csak bírd ki azt, hogy meg sem hallod őket. A pasikat illeti, ezen még ráérsz rágódni, de egy fiú, ha igazán szeret, akkor úgy fog szeretni, ahogy vagy, és mindig szépnek fog találni. Majd meglátod. Ne légy letörve, ha látják, hogy idegesít a piszkálódás, akkor folytatják, erre tényleg az a megoldás, hogy hagyod elmenni a füled mellett, meg se hallgasd azt, amit mondanak. Ha megfogadod, akkor hidd el, neked is jobb lesz.


Tapasztalatból mondom:):) Én 7. oszt.-ig ki voltam közösítve, de látták, hogy nem érdekel, azt abbahagyták. Meg se hallottam a rosszat. Majd 8.-os voltam (14 éves), mikor összejöttem egy fiúval, és máig is együtt vagyunk, és tervezgetjük a közös jövőnket, szóval ha egy pasi szeret, akkor a belső szépséged fogja érdekelni, és mindig szépnek talál téged. Higgy nekem.:):)

2011. szept. 1. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

2. vagyok: A diétádhoz meg sok sikert kívánok! Biztos menni fog!


A másik: Legyen önbizalmad, ne engedd, hogy letiporjanak a földbe.:):)


L/17

2011. szept. 1. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat, megfogadom őket!
2011. szept. 1. 19:15
 6/7 anonim ***** válasza:

Vannak ám olyan fiúk, akinek az ilyen lányok tetszenek. :)

Az meg hogy piszkálnak... sajnos a legtöbb gyerek ilyen. :/

Én is ilyen voltam. Persze később megbántam...

Sokszor rosszul érzem magam miatta még sok évvel később is.

De meg is érdemlem. :) :(

2011. szept. 1. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
szerintem ne keseredj el,mivel még a tested változoban van mire oda érsz hogy pasi meg buli meg minden adigra már tetszeni fogsz magadnak söt le is fogod adni azt a pár kilot
2011. szept. 1. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!