Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek a helyemben?...

Mit tennétek a helyemben? Részletek az alábbiakban.

Figyelt kérdés

A drága párom ma itthon hagyta a telefonját, hogy csináljam meg rajta a frissítéseket. Ilyenkor szoktam mentéseket csinálni. Ez csak azért lényeges, hogy nem kémkedési szándékkal kotorásztam benne, mert feltétlen volt a bizalmam. Lényeg, gyanús lett, hogy egyik este (amikor egész héten vidéken dolgoztak) elég sok ismeretlen szám volt a hívólistán egymás után. Utánanéztem, ezek mind k.rvák, akik ilyen-olyan oldalakon hirdetik magukat, tehát nem volt nehéz megtalálni. A legtöbbjükkel nem valósult meg a beszélgetés, de volt egy amelyikkel igen. Azt persze ennyiből nem tudom, hogy akciót beszéltek-e meg, ami meg is történt vagy sem... Persze már a szándék is igen sz.rul esik, ezt talán nem kell részleteznem :(.

Mit tennétek ilyen helyzetben ? Tegyek úgy, mint ha semmiről sem tudnék ? Vonjam kérdőre ? Üdvözlésképpen verjem orrba, ha megjön ?

A történetben még az a szép, hogy közben én vagyok az istennő meg élete szerelme, akit még sose volt képes megcsalni. Na ezt a mai napig nem is esett nehezemre elhinni, de most így tényleg nem tudom mit gondoljak.

Simán kirúgnám, ha csak a büszkeségemről meg a csalódásról lenne szó, de éppen babát várunk, és a nagyobbik sincs még bölcsis korú, szóval nem tudok annyira ugrabugrálni még egy darabig. Az a durva, hogy nem is mertem elmondani senkinek, mert még én szégyellem magam, olyan megalázó ez az egész :(. Főleg azért, mert sok mással ellentétben én sose voltam féltékeny semmilyen szinten. Még csak azt se lehet mondani, hogy a baba miatt elhagytam volna magam, mert épp sokkal jobban figyelek mindenre, nehogy ez történjen. Tényleg nem tudom mit gondoljak.

Köszönöm mindenkinek, aki végigolvassa, és hozzá tud tenni valami okosat.


2011. szept. 27. 14:36
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
59%
Ezért nem kellene gyanakodnod, ha ilyenkor rád bízza a telefonját. Ennyire senki sem lehet hülye.
2011. szept. 27. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
59%

elgé nehéz lehet most neked,főleg így h babát vártok.

éltek szexuális életet?

nem szép dolog,bármi is történt,de lehet sőt valószínú h csak az ösztön hajtotta és a szerelme megkérdőjelezhetetlen.

2011. szept. 27. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

Úgy ismered mint aki annyira sötét,hogyha ő csinálta a hívásokat akkor odaadná a telefonját neked, hogy frissítsd és ments?

ha ennyire buta,akkor verd orrba. Ha nem,akkor kérdezd meg,hogy ki használta a telefonját.

2011. szept. 27. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Szerintem vágd orrba, utána kérj magyarázatot!

Lehet olyan hülye hogy elfelejtette miket/kiket hívott!!!


Ne légy naív, ugyan minek hívott ilyeneket? Biztos nem "Gyuri vagyok" vicces hangfelvételt csinált!

2011. szept. 27. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Ha tényleg k*rvázott volna, akkor nem adja oda a telefonját, vagy előtte legalábbis törli az előzményeket. Azok a kimenő hívások lehettek pl. a kedves kollégák akciói is. (Megtörtént eset. Ismerősömék disznóvágás után kicsit sokat ittak. Egyik öntudatlan ember telefonjáról küldtek egy "szeretlek" sms-t minden nőneműnek, aki a listájában szerepelt.)

Legjobb lenne, ha elbeszélgetnél vele, de nem lerohanva, vádlóan, hanem nyugodtan, higgadtan.

2011. szept. 27. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
90%
Semmiképp ne tégy úgy, mintha nem tudnál semmiről, kérdezd meg, hogy vágyik-e valamire, amit tőled nem kap meg, ebből automatikusan beindul a beszélgetés. Én is hasonló helyzetben vagyok (16 hós a kisfiunk, és 7 hós várandós vagyok), iszonyatos megalázottnak éreztem magam, de aztán kisült a beszélgetésből, hogy "csak" flörtölget, neki erre szüksége van, de nem csal meg. Próbálom elfogadni, de rajta tartom a szemem...hát nem egyszerű helyzet, de akárhogyis van, mindig arra gondolj, hogy nem véletlenül TE várod a gyermekét, hiszen TE vagy neki az álomnő!! Bízz a kapcsolatban, de tartsd nyitva a szemed!! :)
2011. szept. 27. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Beszéld meg vele.Mondjad neki, hogy frissítettél és véletlenül megláttad ezeket a számokat és hogy kik ezek?Ha elkezd hazudozni akkor elég gyanús a dolog.Nem kell rögtön képen vágni stb. mert az nem megoldás, de beszélgetni lehet.Csak úgy nagy naívan tedd fel ezt a kérdést.Ne lássa rajtad, hogy ideges vagy.Aztán majd kiderül hogy mi van és akkor elkezdhetsz gondolkozni a jövőtökön hogy mi legyen.
2011. szept. 27. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 depp81 ***** válasza:
Lehet nem gondolt arra hogy belenézel a híváslistába. Én biztos hogy másnak sem adnám oda a telefonom azért hogy ribiket hívogasson. Szerintem is verd orrba és kérdezz rá hogy mit keresnek azok a számok a híváslistájában.
2011. szept. 27. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
90%

A férfiak többsége ilyen-olyan szinten infantilis, én simán el tudom azt is képzelni, hogy a haverjaival, munkatársaival "poénból" telefonáltak.

Van olyan pasi ismerősöm (29éves) aki színjózanul képes csak úgy találomra bepötyögni egy tel.számot és szivatni az illetőt, mert ő éppen unatkozik.

Mindenképp rá kell valahogy kérdezned, de ne gondolj a legrosszabb eshetőségre, főleg ha olyanokat mond amiket írtál, hogy szeret és te ill. ti vagytok neki a mindene.

2011. szept. 27. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Én kérdőre vonnám, nem hagynám annyiban, velem ezt nem csinálná.Miért ne adta volna oda a telefonját?Szerintem a férjed nem gondolt arra,hogy utána nézel,miylen számok azok.Azt hitte,annyiban hagyod.Csak a nők nem buták.

Vondd kérdőre!

2011. szept. 27. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!