Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyukák/apukák! Ti engednétek...

Anyukák/apukák! Ti engednétek ezt 17 éves lányotoknak? Ill. kamaszok, nektek anyukátok mit enged?

Figyelt kérdés

Senki ne gondoljon arra,hogynem szeretem anyukámat.Viszont 17 évesen több szabadságot szeretnék :S

TEhát 17 éves vagyok anyukám egyáltalán nem enged fiúk közelébe.Azt mondja annak örülne legszívesebben ha egyelőre nem is beszélgetnék fiúkkal,nem barátkoznék velük.Pl.történt olyan is,hogy kint voltam barátaimmal 4-5 lánnyal,viszont volt ott 2 fiú osztálytársam is.Anyukámm épp arra járt,meglátott,berángatott az autóba,mert nem tartottam be a szabályait.Szerintetek? Soha enm volt még semmilyen kapcsolatom fiúval.Nem hiszem ,hogy azért nem engedné mert rosszul viselkedem,mert mindig segítek otthon,és elég jól tanulok.Szerintetek miért nem engedi?Próbáltam már vele beszélni erről,de ő nem tágít.


2011. szept. 1. 20:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Na, az ilyen kamaszokból lesznek később a ribik, mert szegények a hirtelen rájuk szakadt szabadságban igyekeznek mindent bepótolni. Persze ha ezt elmondod neki, még úgyse fog engedni. 8 osztályos katolikus gimibe jártam. Ott mindenki szentfazék volt és amint onnan és a szülők felügyelete alól kikerültek, hát... nem fogták vissza magukat :D Nincs jófej nagymamát, nagynénid valaki? Aki tudna velük beszélni? Egy felnőtt véleményére sajnos jobban adnak.
2011. szept. 1. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia, nekem 14 eves korom ota van baratom... Hagytak, persze tudni akartak ki az , meg akartak ismerni, de nem volt ilyen problema. Ez kicsit azert beteges aggodas mar...hogy nem is beszelhetsz fiukkal. Az rendben van hogy feltenek de azert mindennek megvan a maga hatara..

28/l

2011. szept. 1. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

ez durva 17 évesen... Nekem mindigis voltak fiú haverjaim. Aztán 14 évesen volt először barátom, igaz, nem nézték jó szemmel, de főleg a korkülömbség miatt. Később, mikor velem majdnem egyidős fiúval jöttem össze 15 évesen, már semmi gond nem volt. Pedig komoly kapcsolat volt, mentem hozzájuk, jött hozzánk stb, 3 évet tartott. Nem normális, amit anyukád csinál, de valószínűleg nem tudod megváltoztatni. Egyetemre menj más városba, addig meg kihúzod valahogy(nem kell mindenről tudjon).

23/L

2011. szept. 1. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem anyám elég nagy szabadságot enged, tudja, hogy én most akarom kiélni magam és, hogy már lassan felnövök aztán egyedül kell boldogulnom, nem állhat örökké a sarkamban, persze még a tanulás miatt igen, és a fiúk...anyám mindig mindent tudni akar ki tetszik, mi van velük, stb. már alig várja, hogy pasim legyen:D

17/L

2011. szept. 1. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
55%
Nem tudom, hogy anyukád gonosz, s.ggfej vagy csak szimplán h.lye.
2011. szept. 1. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én 17 éves vagyok, mindig is sok fiú ismerősöm volt, a legjobb barátom 4 évig egy nálam 3 évvel idősebb fiú volt. Egy éve van barátom, 23 éves. A szüleim imádják, anyával jó a kapcsolatom, tudja, hogy szinte első perctől szexelünk, orvoshoz vitt, gyógyszert fizeti. Szerintem semmi értelme ennyire tiltani, ha valaki megtetszik, titokban ugyanúgy összejársz majd vele, anyádnak lesz rosszabb, hogy "a kicsi lánya titkolózik".
2011. szept. 1. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nincsenek,mivel anyukámék nem tudnak nevelni,nagymamámmal élek,de ős is fialabb,elég hamar szülte anyukámat.Róla van szó....azt szeretné ha egyszer lesz abrátom..persze jóval,5-6 évvel késöbb...hogy ahhoz már menjek feleségül :S:S
2011. szept. 1. 20:47
 8/11 A kérdező kommentje:

Utolsó válaszoló:

éép az , hogy nem titkolózok előtte,metr nagyon félek ,hoyg avalhol emglát és esetleg szól apukámnak,vagy a papmnak,bele se gondolok miylen lenne...egyáltalán ki se mehetnék

2011. szept. 1. 20:48
 9/11 anonim ***** válasza:

Nekem mindent megengednek már évek óta. Oda megyek ahova akarok, csak meg kell mondanom, hogy hova megyek és mikor jövök. Ennyi. De nem kell kéreckednem. Pasizni is pasizok, de nem mondom el legtöbbször itthon, de ha elmondanám se lenne semmi balhé.

De az, hogy ekkora szabadságot kapok oda-vissza játszik. Én megtehetek bármit,amit akarok. Cserébe majdnem kitünő tanuló vagyok, a bulizásra magamnak keresem hétvégi munkával a pénzt, és otthon is megcsinálok ezt-azt.

Működik minden tökéletesen.

17/L

2011. szept. 1. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Egyetemre dobbants másik városba. Egyébként remélem tudod hogy addig fogják ezt csinálni, amíg te hagyod. Egyszerűen meg vagy félemlítve, pedig ha jobban belegondolsz, mégis mi a francot csinálnának, ha egyik nap azt mondanád, hogy eleged van a hülyeségeikből? Üvöltöznének? És? azt mondanák hogy nem mehetsz sehova? Fogod magad és kisétálsz az ajtón. Mit csinálnak? Megvernek? Védd meg magad. Nem vagy kisgyerek. Ha reálisan belegondolsz, rájössz hogy semmit nem tudnak tenni veled, csak a fejedbe ültetett, kiskortól fogva belédtáplált "mumusoktól" félsz.
2011. szept. 1. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!