Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit engednétek a lányotoknak/f...

Mit engednétek a lányotoknak/fiatoknak olyan 15 éves koruktól kezdve?

Figyelt kérdés
2010. jún. 7. 18:35
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Milyen téren gondolod? Kimenő? Nyaralás?
2010. jún. 7. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
ha nem sexel, nem drogozik, nem issza ájultra magát, és egyébként ha mondok valamit akkor szót fogad akkor bármit.
2010. jún. 7. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 elika ***** válasza:
100%
A legfontosabb, hogy legyen baráti vele a kapcsolatod: merjen veled mindenféléről beszélni. Ha tudsz a dolgairól, akkor tudsz a bajairól/ problémáiról, tehát tudsz segíteni neki.
2010. jún. 7. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
40%

MOndjuk én el viném egy köre ha nem baj :( tudod én most aglegény vagyok ám 18 : D


(csak vicceltem sajnos fogalmam sincs :D )

2010. jún. 7. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Képmutató lennék, ha nagyon szigorú szülő válna belőlem, amikor 15 éves koromtól azt csináltam, amit akartam, és sok álmatlan éjszakát okoztam Anyukámnak (utólag nem vagyok erre büszke, de minden tettemért vállalom is a felelősséget), aki csak egyetemista koromtól engedett volna.

Középiskolás korától engedném a gyerekemet bulizni - amennyiben jók a jegyei, és végez otthon házimunkát. Saját szobájába nem szólnék bele, de a közös teendőkből ha kiveszi a részét és mellette jók a jegyei, mehet ahova akar, ameddig akar. Persze azért megnézném, kikkel van, hova megy, milyen állapotban jön haza, nem engedném egyedül hazagyalogolni, stb. De olyat nem csinálnék, hogy nagyon akar menni valahova, én meg eljátszom a tekintélyes, basáskodó szülőt, a gyerek meg bőgjön a szobájában. Fesztiválozni 18 alatt nem szívesen engedném (én se voltam hamarabb), de ahogy magamat ismerem, alkuképes lennék.

2010. jún. 7. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Elmehet a barátaival szórakozni, fokozatosan egyre tovább engedném.

Tőlem külön elutazni csak akkor engedném, ha már meggyőződtem róla, hogy képes az esetlegesen felmerülő helyzeteket éretten kezelni.

Egyáltalán mindenre igaz, hogy akkor engedném neki, ha már felkészült az esetleges problémák kezelésére. Kortól függetlenül. Szerintem minden gyerek egyedi elbírálást érdemel.

2010. jún. 7. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!