Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Anyukák! Ti engednétek 12...

Anyukák! Ti engednétek 12 éves lányotoknak, hogy festesse a haját?

Figyelt kérdés

Sziasztok !


A lányom 12 éves és 6.osztályos.

Azt kérte,hogy egyetlen egy tincset a világos barna hajából fekete/nagyon sötétbarnára festethesse.

Szerintetek megengedjem neki ?


33/Nő


2011. szept. 27. 19:02
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Egy tincs még nem vészes, de csak színezőt engednék a középiskoláig, tartósat nem.
2011. szept. 27. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Rendben,köszönöm én is így gondoltam.
2011. szept. 27. 19:05
 3/18 anonim ***** válasza:
Én nem engedném, bár ennek személyes okai vannak. Egyszerűen nem szeretem a festett hajat. :)
2011. szept. 27. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Oké.
2011. szept. 27. 19:07
 5/18 anonim ***** válasza:
26%
Persze, csak egy tincset. Aztán fél év múlva már az egész fejét. Egy 12 éves még egyértelműen gyerek. Ne akarjon se úgy kinézni, se úgy viselkedni, mint egy nő. Tehát a válaszom, nem, nem engedném.
2011. szept. 27. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Miért aki nem festi haját az nem is nő??
2011. szept. 27. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
62%
Hülyeség, hogy az ember azért nem engedi, mert még kicsi a gyerek... Ha valamit nem engedünk nekik, annál inkább akarják. Egy tincs még egyáltalán nem durva, bár először ilyen lemoshatóval próbálkoznék, nehogy a suliban megszólják a rendes festéket és akkor már azt nehezebb visszacsinálni az eredeti hajszínre. Aztán ha nem szól érte neki senki akkor már rendes festékkel is lehet.
2011. szept. 27. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

nyugodtan befestheted neki:)

Hagyd, hogy egyéni legyen:)

2011. szept. 27. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Most nem azért, de 12 éves. Kezd kamaszodni. Ha az apró diliket se engedik, majd jól elkezd lázadni, aztán egyszer lila fejjel megy haza. Az se jobb. Nekem is 12 évesen lett először kipróbálva a festés színezővel. Az első eső után úgy néztem ki, mint egy kéményseprő, egy darabig el is ment a kedvem tőle. Mégse lettem ribi.
2011. szept. 27. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Én elvinném boltba, hogy válasszon azok a hennás festékek közül színt, amit én is használok. Nagyon egészséges és jót tesz a hajamnak, mióta használom sokat sűrűsödött és sokkal szebb a fénye.

Plusz kb egy hónap alatt amúgy is kifakul a mosástól, mivel nem permanens, hanem természetes, növényi eredetű. Meg szerintem nagyon szép színe van.

2011. szept. 27. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!