Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » "Te moslék! " - Tudnád ezt...

"Te moslék! " - Tudnád ezt mondani a saját, vér szerinti lányodnak (haragból)?

Figyelt kérdés

Illetve, hogy "te patkány", "te moslékos vödör"?

Ha igen, milyen körülmények között?


2011. szept. 1. 20:09
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:

20:34

Vettem a lapot, nem komolyan gondoltam, bár jobb lenne azt mondani, mint ezeket a jelzőket.

2011. szept. 1. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:
100%
Sajnállak, de ezzel a moslékos vödörrel legalább 5 embernek szereztél pár jó percet.
2011. szept. 1. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 A kérdező kommentje:
Háát, őszintén szólva, örülök, hogy ha valakinek boldog perceket okoztam. :) Tényleg. :-)
2011. szept. 1. 20:55
 34/39 anonim ***** válasza:
gondolom, te vagy a lány :-(. fel a fejjel, ha idősebb leszel, már nem hat rád annyira anyád viselkedése. mindig bántani fog, ha ilyet csinál, de már nem úgy és nem annyira, mint gyerekkorodban. én egy hónapja mondtam be az unalmast
2011. szept. 1. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:

A kérdésre már korábban válaszoltam, a 3. vagy 4. vagyok kb.

Még annyit hozzáfűznék, hogy én már voltam ostoba, mocskos k*rva anyámnak és apámnak is, tesómat meg azért, mert szeret szórakozni, rendszeresen alkoholista k*rvának hívják!

2011. szept. 1. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:
100%

Ezen a "te moslékos vödör" beszóláson már vagy 5 perce röhögök. :D


Mivel hirtelen haragú vagyok, nem diszkriminálok, bárkinek mondanék még akár durvábbakat is. :)

2011. szept. 2. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:

Az én anyukám imád-én is őt, de ha mérges...ajaj...

Persze, ha én valamit normális hangnemben kifogásolok ("Nem bírom, ha ilyen olyan vagy...") akkor kiakad, hogy nem szeretem stb. Az elfogadható, ha valaki mérgében kiakad, és elnézést kér...de ha észre sem veszi, hogy megbántja a másikat...

Amúgy én is a haragból leüvöltős szülők táborát erősíteném...próbálom majd kiegyenlíteni valami pozitívval.

23N

2011. szept. 2. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:
100%
Én nem mondanák ilyet a gyerekemnek.
2011. szept. 2. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:
ezen én is nevettem
2017. júl. 24. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!