Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet így közös jövőt/családot...

Lehet így közös jövőt/családot tervezni?

Figyelt kérdés
A barátom egy ismertebb Dj, lassan 4 éve leszünk együtt. Nagyon jól megvagyunk, szeretjük egymást, én már néha gondolok gyerekre és házasságra is. A probléma ott kezdődik, hogy nem tudom, hogy két ennyire eltérő életvitelű ember között lehet-e esély családra. Ő teljesen fordított életet él, esténként zenél, mixel, reggel (mikor én felkelek) fekszik le, este kel fel. Nem tudunk túl sok időt együtt tölteni, de azért mindig találunk rá módot, hogy meglegyen a minimum. Az a jó, hogy együtt élünk, szóval napi kapcsolatban vagyunk,de nem tudom, hogy tervezhetek-e vele. Mindig azt mondja, hogy ez csak addig lesz így, míg rendesen be nem fut, de nem tudom, hogy Magyarországon egyáltalán van-e rá lehetőség. Ti hogy látjátok?
2011. szept. 1. 21:38
 1/3 anonim ***** válasza:

Mert miután befutott, utána mi lesz máshogy? Akkor még többet kell éjszakáznia.

Nem egy családapa típus, de semmi sem lehetetlen. Bár sztem ahhoz vissza kell vennie a munkából, hogy működjön. (pl. csak hétvégén zenél)

2011. szept. 1. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ettől még tervezhetsz vele. Tudom, h nehéz, én is volt, h éjszaka dolgoztam néha, és olyankor nem találkoztunk barátommal, csak pár órára, hiába éltünk együtt, de biztos, h ha szeretitek egymást akkor ez nem lesz probléma.
2011. szept. 1. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
80%

Nekem ez nem menne. Már a párom ügyeleteitől is ráz a hideg...hogy bármikor behívhatják majd mint orvost...nem hogy éjszakákat zenéljen...:-S


Nem a zenéléssel van a baj, hanem azzal, hogy éjszakánként néha jó lenne ha átölelne...napközben meg ha nem aludna, hanem lehetne valamit kezdeni vele...főleg ha gyerek is van...a gyereknek apa is kell...

2011. szept. 1. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!