Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen gyakran veszekedtek a...

Milyen gyakran veszekedtek a testvéretekkel?

Figyelt kérdés
Köztünk 2 év korkülönbség van,mindketten lányok vagyunk.Régebben napi négyszer is veszekedtünk,most már ritkábban,viszont ha összeveszünk nem hajlandó velem szóba állni,pofákat vág,és csúfol...Én vagyok az idősebb,próbálok röhögni rajta.Ez mindenkinél így megy?
2011. szept. 1. 21:48
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Sokat veszekszünk, de nagyon szeretjük egymást.
2011. szept. 1. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Mi is:)<3
2011. szept. 1. 21:54
 3/20 anonim ***** válasza:

Nálunk így ment, de egy idő után stratégiát váltottam, már nem érdekelt.

Most meg már nem veszekszünk, 800 km van közöttünk.

2011. szept. 1. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Nálunk elég gyakoriak a veszekedések, mivel általában csak a húgom van itthon, és ha felbosszantanak napközben, akkor rajta vezetem le a feszültséget. Szerencsére már nem vesz komolyan, egyébként összetartunk mindenben, mindig kiállunk egymás mellett még akkor is, ha esetleg nincs a másiknak igaza. 4 év korkülönbség van köztünk, én 17L ő 13L
2011. szept. 1. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim válasza:
Az előbb rúgtam tökön, most a nappaliban fetreng és visít mint egy malac.
2011. szept. 1. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Szóval 4 év van köztünk. Nem kell a korkülönbség:D
2011. szept. 1. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

Állandóan veszekedtünk, 7 évvel fiatalabb öcsém van.

De mikor baj volt, összefogtunk, egymás mellé álltunk, kitartottunk egymás mellett. Elköltöztem otthonról, alig beszélünk. :S

2011. szept. 1. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Teljesen ugyanez van nálunk is,minketten lányok vagyunk és én is két évvel vagyok nála idősebb.Rám is folyamatosan pofágat vág és nagyon szemtelen, már többször sírtam is miatta... Persze ha kell neki valami akkor rögtön jön,hogy segítsek neki,én hülye meg rögtön ugrok... De pl ha baj van akkor szorosan kitartunk egymás mellett és együtt oldjuk meg a gondokat!Anyukám mondta,hogy ő igazából nagyon szeret engem és nagyon félt,csak nekem ezeket soha nem mondja(ahhoz túl büszke):D
2011. szept. 1. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Naponta összeveszünk (kiskorunkban verekedtünk is), de szeretjük egymást. Én 22L ő 14L.
2011. szept. 1. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim válasza:
igen sokszor veszekedtünk de utána jó volt mindig a békülős szex!20/F
2011. szept. 1. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!