Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » 10 éves lány vagyok. Anyu meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

10 éves lány vagyok. Anyu meg Apu nagyon sokat veszekednek a semmin. Most nem irom le azt az apróságokat amin legutóbb veszekedtek. De Apu a veszekedések után elmegy inni. Szerintetk elválnak? Valakinek a szülei voltak vagy vannak ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
2011. aug. 21. 15:18
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem biztos, hogy elvàlnak, ha szeretik még egymàst. Az viszont nagyon rossz, hogy utàna apud elmegy inni.
2011. aug. 21. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Sokan vannak ilyen helyzetben sajnos.

Ha nem tudnak javítani a kapcsolatukon, akkor valószínű, hogy elválnak, de tudod, néha jobb, ha két ember szétmegy, semmint továbbra is veszekedjenek és megkeserítsék egymás életét.

2011. aug. 21. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Neked a semmi lehet naluk igenis valami. Szerintem ha nem valnak, akkor el kellene. Ki akarna elni egy iszakos palival?
2011. aug. 21. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Tudom, hogy a te szemedben jelenleg a válás a legrosszabb, ami történhet, de ha apukád rászokik az italra, te és anyukád is így járnátok a legjobban. Tudom, milyen pokoli egy alkoholista apa mellet felnőni, és senkinek nem kívánom ezt. A te korodban nem is tudom, mennyit kértem anyukám, hogy váljon el...

De őszintén remélem, hogy nálatok rendeződnek a dolgok. Talán csak egy kisebb hullámvölgy a kapcsolatukban, amin túljutnak idővel.

2011. aug. 21. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Mikor az én szüleim sokat veszekedtek , egyszer vacsora után rákérdeztem, hogy most akkor el fognak-e válni? Nagyon megdöbbentek, hogy erre gondoltam és utána nem beszéltünk erről többet, de egyre kevesebbet veszekedtek, talán csak rá kell döbbenteni őket, hogy ez rád is nagy hatással van, csináljanak valamit, vagy váljanak el vagy pedig rendezzék a dolgaikat , mert ez tönkreteheti őket és a családot is.
2011. aug. 21. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

utolsó véleményét adom, egy veszekedésnél menj oda, és nagy boci szemekkel kérdezd meg, hogy akkor most válnak-e. aztán vagy belátják, hogy ez neked is rossz, vagy elválnak, ami ugye minél előbb, annál jobb..

amúgy nálunk is állandóan veszekednek a semmin, nincs olyan nap, hogy anya ne kiabálna a semmiért(!!). de nem fognak elválni, de sosem fogja befejezni... 15/L

2011. aug. 21. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Negyedik válaszolónak amióta az eszemet tudod csak veszekednek.Jah és hozzáteszem hogy van egy 15 éves lány testvérem.
2011. aug. 21. 15:51
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Az én apukám is így volt, veszekedtek apa ment inni.. majd haza jött részegen este valamikor felverte az egész családot és kezdődött minden előröl. Apának egyszer jött a levél hogy anya válni akar hogy mennie kell a bíróságra. A szüleim el is váltak, apa elköltözött tőlünk kemény 1 hétre mert anya rájött hogy nem bírja ki nélküle, ezzel apa is így volt. Apa döntés elé volt kényszerítve vagy abba hagyja az ivást vagy a engem és a húgomat nem láthat. Apa azóta egy korty alkoholt nem ivott. És boldogan élünk együtt 4-en :)
2011. aug. 21. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Nagyon jó hogy ez igy történt.
2011. aug. 22. 12:34
 10/17 kisspapi válasza:
Nem hiszem, hogy elválnak. Azért mondom ezt, mert abból a kevés infóból, amit adtál, úgy látom anyud nem nevezi meg a problémát, édesapád meg nem mer szembenézni azzal (ezért iszik). Még sokáig együtt élhetnek így, hogy nem együtt, hanem egymás mellett élnek. Mindenféleképp egyet jegyez meg: nem te vagy a gond.
2011. aug. 22. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!