Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Min és milyen gyakran veszeked...

Min és milyen gyakran veszekedtek a párotokkal és mennyi idő alatt békültök ki utána?

Figyelt kérdés
2011. aug. 22. 07:16
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez változó, volt időszak amikor majdnem minden nap, vagy heti egyszer.De van h. hetekig semmi.Ha nagyon összebalhézunk akkor fél/1 nap amíg lenyugszik, mert általában ő az aki ilyenkor nem szól hozzám és azt akarja hagyjam békén.Ha nekem van bajom akkor én nem veszekszem,max megmondom h. ez meg az nem jó,aztán vagy átfordul veszekedésbe az ő részéről,vagy "elszégyelli magát".Nálunk ő a feszültebb és idegesebb természetű.
2011. aug. 22. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
59%

Szia!

Eddig szerencsére még nem veszekedtünk, és remélem ez így is marad. :)

2011. aug. 22. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
07 32 Mita éltek együtt?
2011. aug. 22. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon változó, talán ahogy az első válaszoló írta, néha naponta, néha hetekig semmi.

Különösebb probléma nincs belőle, vitatkozunk egy sort, aztán lezárjuk és el is van felejtve. Azon szokott leggyakrabban robbanni a bomba, hogy ébredés után kifejezetten nyűgös vagyok - már gyerekkorom óta. Ilyenkor bármibe belekötök.

A férjemmel végül megbeszéltem, hogy amíg nem ittam meg két kávét, addig vegye úgy, hogy nem velem beszél. Így ő se veszi fel a hülyeségeimet, vagy a rázósabb témákkal megvárja a kávékat.

2011. aug. 22. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Sohasem veszekedtünk még. 4 éve leszünk együtt.
2011. aug. 22. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

minden nap van valami kis apróbb konfliktus, ami tulajdonképpen normális, hiszen 2 önálló ember véleménye nem mindig ugyanaz.

tányérdobálós veszekedés egy évben max 2x fordul elő.


a békülés könnyen megy, semmi értelme játszani a sértődöttet :)

2011. aug. 22. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Az utolsónak nagyon igaza van.Mi is így vagyunk,csak sajnos én vagyok aki hamarabb pukkad,és tart,de ha a párom pukkad be az nem sokáig tart.A békülés pedig nagyon édes!:))
2011. aug. 22. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
7 éve vagyok a párommal,és eleinte nagyon durva meneteink voltak.Külön alvás,meg egy hétig tartó szájhúzogatás. Ma már félévben egyszer veszünk össze és kb addig tart,míg megjárom a boltot...
2011. aug. 22. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Kixcsit off: de ilyenkor mire gondoltok? mi jár egy-egy veszekedés közben a fejetekben a másikat illetően?
2011. aug. 22. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Mi 3 és fél éve vagyunk együtt, azóta együtt is élünk, 2 éves házasok vagyunk.

Nálunk igazán nagy veszekedések nincsenek, nem is nagyon voltak. Apróbb hétköznapi viták mindig vannak, akkor hangosabban beszélünk, de nem kiabálunk, főleg mióta baba van a házban.

Általában a vita után max. 5-10 perc a duzzogás, tovább képtelenek vagyunk haragudni a másikra. Tegnap is összevitatkoztunk (ő nézte a TV-t- de csak kapcsolgatott-, én meg beszéltem hozzá; nem figyeltem, hogy közben valamit elkezdett nézni, és kb. 10x szóltam neki, hogy figyeljen már rám; na, akkor kicsit összekaptunk), bevonult a fürdőbe, 10 perc után kijött, odajött hozzám, egymásra néztünk, és röhögni kezdtünk. :) Nálunk így oldódnak meg az ilyen viták.

2011. aug. 22. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!