Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy tudnám beosztani az időm?

Hogy tudnám beosztani az időm?

Figyelt kérdés

az a helyzet h iskolába járok kb 2-ig szoktam bent lenni ezután még egy óra vonatozás tehát 3ra otthon vagyok, heti 3x szoktam kondizni itthon, és még heti 3x dolgozok, és még tanulnom is kéne, + nyelv vizsgát is leakarom rakni szerintetek ez így mind egyszerre sikerülhet?

Ti hogy osztanátok be az időmet, sajna rengetegszer elpocskolom hülyeségekre:S?


2011. szept. 1. 22:06
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Öö, két szakot csinálok főiskolán, mellette dolgozom és vezetek egy háztartást. Szerintem neked is menni fog. A facebook és társai rengeteg időt vesz el, arról szokj le. Ezen kívül pedig tervezd meg tudatosan, hogy mikor mit fogsz csinálni, és próbáld is betartani.
2011. szept. 1. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nah gratula neked :) megpróbálom :)
2011. szept. 1. 22:16
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha akarod, akkor menni fog. Én is voltam hasonló helyzetben, mint az első válaszoló, csak háztartást nem kellett vezetnem, mert koleszban laktam. Dolgozz ki magadnak tervet, hogy mindennel tudj foglalkozni!
2011. szept. 4. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Én albira keresem meg a pénzt + suli + gyakorlat + nyelvvizsga + edzés (bicikli, úszás, kondi)


A titok egyszerű: órarend! Nekem mindenre ki van jelölve az időm. Mikor minek van itt az ideje. Megvan a tanulásé, megvan a sporté, megvan a munkáé. Ha ehhez tartod magad, akkor megoldottad az életed!

2011. szept. 4. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!