Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyre jobban hiányzik a...

Egyre jobban hiányzik a testvérem de tudom hogy nem békülhetünk ki. Más is volt már így?

Figyelt kérdés

2 éve összevesztem a tesómmal, azóta csak akkor beszélünk ha nagyon muszáj, de így is február óta nem beszéltünk telefonon, és tavaly július óta nem találkoztunk. Én neki nem hiányzom mert van már családja + egy féltestvére és vele nagyon jól kijönnek, de nekem néha hiányzik. Igaz most már úgy alakult az életem, hogy "nincs rá szükségem" de belül érzem, hogy jó lenne vele lenni, beszélgetni vele, hiszen mégiscsak egy a vérünk.

Sajnos az anyja ki nem állhat engem, ő az aki fűti ellenem, így nem békülhetünk ki, vagy ha jóban is lennénk nem tudnék benne megbízni sajnos...Más is volt már így?


2011. szept. 1. 22:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Honnan tudod, hogy nem hiányzol neki?
2011. szept. 1. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én gyermekkorom óta fasírtban vagyok a nővéremmel, sosem jöttünk ki igazán.

Már egyikünk sem él otthon, amikor terhes lettem, volt egy csúnya incidensünk, azóta (február) egyáltalán nem is kommunikálunk, semmilyen formában.

Sokáig etettem magam azzal, hogy mennyire nem érdekel azok után, hogy úgy megbántott, de amikor anyával beszélek, valahogy mindig előkerül, mi van vele, furcsa...

Hiányzik? Mivel sosem szerettük egymást igazán, hiányozni nem hiányzik, csak bánt, hogy van egy testvérem, mégis úgy élem az életem, mintha sosem lett volna :(

2011. szept. 1. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Gondola válasza:
Nem azért,de ez elég szomorú.Valakinek meg kellene tenni az első lépést,nem?Ha meg nem,akkor meg is érdemli mindenki,hogy van egy hiányérzete,mert,ha nem most,akkor mikor?majd a halál után?A sérelmeket félre kell tenni,mert csak megkeseríti az életet.S szerintem is lehetséges,hogy te is hiányzol neki.A család az család,megtagadni nem lehet,nem szabad....Tudod a vér kötelez.S talán a család az egyetlen,ahol mindig van,kell lennie második esélynek.
2011. szept. 2. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem is van 2 tesóm, vagyis féltesóm..mindkettőnek családja van.Mióta anyummal összevesztem, azóta az egyik tesómmal megromlott a kapcsolatom.Vagyis Ő nem tart rám igényt-írom így-Már 1 éve nem beszéltünk, de a feleségével(sógornőm) vele még beszéltem egy ideig, de már Ő sem hajlandő még köszönni sem :( Nekem ez nagyon rosszul esik, tesóm nem ír nekem, se semmi, nem kérdez engem, hogy hogy vagyok, mig én, a másik tesómtól mindig megkérdem hogy vannak, pedig nem kéne.

Hiányzik, mert hiányzik, de én nem fogok bújni, elegem lett már..:((

2011. szept. 2. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

írj neki levelet, írd le ezeket a dolgokat.

Lehet ő is így érez, csak nem tudja , vagy nem akarja megfogalmazni.

Iszonyú rossz érzés lehet a testvérünkkel haragba lenni. A testvér az egyik legjobb dolog az életben.

Számítani egymásra, segíteni egymáson, meg csak úgy. Kezdd te a közeledést, ne legyetek haragba.... Ha ennyire hiányzik, annak oka van. Szükségetek van egymásra.

Idegenekre lehet haragudni, játszani a sértettet, de a testvérünkkel nem szabad.

2011. szept. 2. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Szia. Nagyon megértelek. Az én testvérem 20 éves, én 13 leszek. 1 éve nem tartjuk a kapcsolatot, borzalmas érzés. A legrosszabb amikor a testvéreddel vagy rosszba, és tudod, hogy semmi esélye annak hogy kibéküljetek. Nekem segített, hogy a tanárommal megbeszéljem. Tudod, velem soha nem lakott a nővérem, soha nem tekintett rám igazi testvérként.. Anyámékkal sincs jóban amiatt, ami a családunkkal történt. Meg fog oldódni, egyszer rájön hogy van egy testvére. Addig is nyugodjunk meg és gondoljunk azokra akik szeretnek.. :(
2015. szept. 30. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!