Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy juthatna több időm magamra?

Hogy juthatna több időm magamra?

Figyelt kérdés

mármint a hasznos dolgokra. szóval eszméletlenül leragadok a gép előtt, ha hazajövök délután olyan 3kor és leülök gépezni, szinte mindig este 10ig ott ( vagyis itt.. ) ülök.

pedig tanulni kéne. nem is keveset. vannak ciklusok, mikor sikerül egy-két hétig szinte minimálisra csökkenteni az itt töltött időt, és rendszeresen, szorgalmasan tanulni, de aztán ez mindig alábbhagy, majd megszűnik. jó lenne, ha lenne szülő, aki rám parancsolna, netalán el is venné tőlem a számítógépet, de sajnos ilyen lehetőségem nincsen. hogyan tudnám magam "szabályozni" sikeresen?


2011. szept. 1. 22:23
 1/8 anonim ***** válasza:
Mondjuk ha jól tanulsz, jó jegyeket kapsz, az téged nem motivál?
2011. szept. 1. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Tanulós barátnővel :P Lehet átvennéd a jó szokását.
2011. szept. 1. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem értem: amikor a gép előtt ülsz, akkor végülis kire szánod az időd?
2011. szept. 1. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

motiválna, ha az osztályom nem olyan közeg lenne, ahol az a kifejezés, hogy " egy egyes nem egyes! " nem vált volna már-már szállóigévé.

egyébként a legjobb barátnőm kitűnőtanuló, de másik iskolában, teljesen más közegben, ahol úgy érzem, hogy én is jobban teljesítenék.

leginkább csetelni szoktam, ha kikapcsolom a gépet, egyedül érzem magam, lehet ez azért van, mert tényleg egyedül is vagyok itthon szinte egész nap...

2011. szept. 1. 22:54
 5/8 anonim válasza:
Ja bocs, én azt hittem fickó vagy :D
2011. szept. 1. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Hidd el a magánynak, és az egyedüllétnek rengeteg titkos kapuja van. Ehhez sok év kell mire rájössz, de a magány nagyon jó dolog tud lenni...Akkor csak magad vagy, nem zavar semmi. Néha kapcsolj ki, és repülj át egy más világba...

2011. szept. 1. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

ja hogy ja! :D

van ilyen ismerősöm hímnemű kiadásban is, de róla tapasztalatból tudom, hogy nem lenne jó alany, mert elhülyéskednénk..

egyébként igen, tényleg szükséges a magány, szeretem is néha, elvonulni minden elől csak belülre figyelni, de ha csak ez jut nekem mindennap, úgy már nem a legkellemesebb elfoglaltság... legalábbis számomra.. :/

2011. szept. 1. 23:15
 8/8 anonim ***** válasza:

Nyugodtan "hülyéskedjetek el"..

Minden valódi fizikai találkozás többet ér csetelésnél meg facebookozásnál amikor csak a gépeddel érintkezel abban az illúzióban hogy más emberrel beszélgetsz éppen.


Ahogy a tv is csak illúziója annak hogy ott vagy, látod megtörténni a dolgokat, valójában csak egy színes vibráló viálgító izé amit nézel és te magad fordítod a képzeleted segítségével valószerű élménnyé... De rohadtul nem az...

2011. szept. 1. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!