Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » észrevettétek, hogy ide...

észrevettétek, hogy ide mindenki csak azért jár fel, hogy panaszkodjon, vagy tanácsot kérjen?

Figyelt kérdés
ahelyett,hogy eléállnánk pl.:a párunk elé,és megkérdeznénk egymástol,hogy mit is kellene tenni,mindezt szemtol szemben,emberekhez méltoan kommunikálva?!ezzel ti hogy vagytok?vagy ezt csak én látom?
2011. szept. 2. 01:07
 1/9 anonim ***** válasza:
94%

Ez feltünt neked?

GYAKORIKÉRDÉSEK.HU-oldalon jársz...ergo azért van az oldal, hogy tanácsot kérjenek!!!

A kommentelők meg jobb esetben tanácsot adnak, nem pedig idióta-értelmetlen kérdéseket írnak ki!

2011. szept. 2. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
93%
Merne valaki dicsekedni idejönni, mindjárt leoltanák a többiek, hogy minek jött ide..!
2011. szept. 2. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

én nem arrol beszélek,hogy ez baj,hogy idejárnak kérdezni,hisz én is itt vagyok nap ,mint nap!!!

azt akartam ezzel mondani,hogy eltunt az emberek kozti személyes kommunikácio!és ez szerintem gáz...

2011. szept. 2. 01:25
 4/9 anonim ***** válasza:
88%
Honnan tudod, hogy eltűnt? Attól még, hogy az emberek kérdeznek itt dolgokat nem jelenti azt, hogy nem beszélgetnek a párjukkal, családtagjaikkal, stb. Csupán leírják a szituációt és kívülállók véleményét is elolvassák. Aztán vagy megfogadják, vagy nem. Az már egyéni döntésük.
2011. szept. 2. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Én csak azért járok ide, hogy válaszoljak.

:)

2011. szept. 2. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nincs ezzel semmi baj, azért vagyunk itt, hogy segítsünk egymásnak az élet apró cseprő dolgaiban. Tudod több szem többet lát, több száj többet beszél, és ha valamit nem tudsz, feljössz, megkérdezed, talán van valaki, aki tudja a választ, vagy volt már hasonló helyzetben és elmondhatja, hogy ő hogyan oldotta meg.
2011. szept. 2. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
50%
Én csak röhögni járok ide. Vannak hülye kérdések és még hülyébb válaszok. Sokkal jobb mint akármelyik blog.
2011. szept. 2. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én tanácsod adni, tapasztalatokról beszámolni járok ide, de azt is feleslegesen, mert akinek nem tetszik a valóság, az lepontoz.


Ez egy tanácskérő oldal. "Amit máshol nem mertél...itt megkérdezheted!"


Abban igazad van, hogy sokkal egyszerűbb s jobb lenne kérdések helyett otthon megbeszélni a dolgokat a párunkkal,-én mindent megbeszélek a párommal és még ha kíváncsiság kedvéért fel is teszek egy kérdést, arról is tud, szóval nálunk működik a kommunikáció- de sajnos nem mindenkinek olyan jó a párkapcsolata, hogy mindent megtudjanak beszélni a felek.

2011. szept. 2. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
hát igen,nem mindenki kozt olyan jo a kapcsolat,hogy mindent megbeszélhessen a problémás személlyel.De ahogy látjátok,ugy tudom utálni ezeket az arogáns kocsogoket,akik itt vezetik le a feszultséguket,ha vki vmit kérdez,és csunya hangnemmel,lekezeloen válaszolnak.Az ilyen embert hívják unszimpatikus negatív embereknek,akiket a kornyezetuk még ugy is utál,ha személyesen ismeri.
2011. szept. 2. 16:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!