Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyenek az emberek? Ti...

Miért ilyenek az emberek? Ti is észrevettétek? Ilyenkor, hogy szóljak vissza?

Figyelt kérdés
1.Nekem ma lett elegem,hogy ezen az oldalon mindig,mindenbe belekötnek,megsértenek,megbántanak,bunkók velem,velünk,pedig csak egy egyszerű kérdést tettem fel,és semmi olyat,amiért le kellene hülyézni :/ Én 2 éve vagyok fent ezen az oldalon,de egy fél éve kezdődött az,hogy elkezdett mindenki hülye kérdéseket ki írni,és beszólogatni,régen ilyen nem volt,és már nincs is kedvem feljönni ide...2.meg máshol is ilyenek,még az ismerősök is!Ha van valamid,akkor rögtön elkényeztetett,vagy gazdag vagy,beszólnak érte :( és nálam az a baj,hogy nem vagyok nagy szájú,és nem tudok visszaszólni,ezért mindig ki kezdenek.Ilyenkor mit csináljak? 15/L
2011. aug. 25. 22:05
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
75%
az a helyzet, ha valakinek van valamije és hangoztatja, akkor az tényleg difices. Egyébként ha nem veszed fel az elég jó módszer:)
2011. aug. 25. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 emolány ***** válasza:
88%
Ez engem is nagyon zavar már. Folyton van valami amibe belekötnek. Biztos élvezik.
2011. aug. 25. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
87%

Ne másokat próbálj megváltoztatni, hanem magadat:) Hogy ki tudd védeni a támadásokat. Amúgy én is észrevettem, mostanában eléggé k.öcsögök néha itt a válaszolók, de azt gyanítom, van aki kifejezetten csak ezért jön ide, unatkozik és unalmában oltogat meg hülyeségeket ír.-.-

Legszívesebben visszaszólnék mindig, de csak akkor teszem meg ha már valami tényleg nagyon felháborító.

2011. aug. 25. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
4%

B+ milyen hülye vagy már b+!!!


Sokat kell ám nyelni az életben, de majd +szokod, vagy pisálhatsz széllel szembe is, de csak magadat áztatod el vele.

2011. aug. 25. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
Igazatok van!Köszönöm a válaszokat!
2011. aug. 25. 22:10
 6/28 A kérdező kommentje:
na látjátok???Erre gondoltam,mint kedves utolsó válaszoló!!!Csak beszólogatni!!!Hát tudd,te vagy a hülye b+,nem én!
2011. aug. 25. 22:11
 7/28 anonim ***** válasza:
96%

Szerintem az utolsó direkt adta alá a lovat. Egyébként ez nem is hogy élet, de internet főleg. Ez AZ IN.TER.NET. Teles hülyeséggel meg mindennel. Lehet hogy a 24 éves kommentelő igazából 14 éves,, vagy 36.


Majd mikor már szuper menő leszel nem is fog érdekelni. Max röhögsz rajtuk hogy ők bénák.

2011. aug. 25. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
71%
A bunkózások azért vannak, mert hajtanak arra, hogy a lájkolgatós oldalakra felkerüljenek. Ezért vannak a bunkó válaszok és fake kérdések.
2011. aug. 25. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
94%
Nem kell meghallani, sem elolvasni, illetve ha elolvastad, hagyd úgy. Miért érdekel, hogy sokan ilyenek. Amit írnak vagy mondanak mindig arra jellemző, akinek a szájából kijön, vagy aki leírja, akinek az agyában megszületik. Nem arra jellemző, akinek mondják, hanem arra, akinek írják. Azt javaslom, hogy ilyenkor a "csendben maradás" művészetét gyakorold. Ez nagyon jó, és hatásos. Csendben tudsz maradni abban a tudatban, hogy "szegény, ő még itt tart". De ezt nem kell, sőt nem szabad mondanod, mert akkor visszaválaszol, mert sérti az egóját. Tehát csak a csendben maradás , és az is jóindulatú részvéttel. itt vannak ilyen párbeszédek, ha érdekel: [link]
2011. aug. 25. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
én meg nem sok ideje vagyok ezen az oldalon de akármilyen kérdést teszek fel mindig akadnak olyanok akik csak hülyeséget írnak hozzá vagy engem tartanak hülyének!
2011. aug. 25. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!