Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez feltételes reflex? Mi a...

Ez feltételes reflex? Mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés

A héten a húgommal ketten vagyunk itthon, a szüleink elutaztak.

Szerdán nosztalgiáztunk régi családi képeket és videókat nézegettünk, volt egy olyan videó ahol kicsiként együtt voltunk a kádban(ilyenkor az volt ,hogy frizurát csináltunk egymásnak fürdőhabbal).

Viccből megjegyeztem ,hogy milyen furcsa lenne ha most is ezt csinálnánk, a húgom azt mondta őt nem zavarná addig beszélgettünk erről amíg tényleg megtettük ketten voltunk a kádban úgy mint kiskorunkban, magamon azt vettem észre ,hogy merevedésem van és egy kicsit megijedtem ,hogy ráizgultam a húgomra.

Én 20/F a húgom 17/L


2011. szept. 2. 07:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Ezért tanácsos kamaszkor kezdete után egy bizonyos testi távolságot tartani a család nőtagjaitól.

A szervezet ösztönösen működik. Természetesen ésszel te ezt le tudtad szabályoszni és tudod is, hogy helytelen,de az ösztön akkor is ott van.

Tanulság a jövőre nézve.

2011. szept. 2. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
*szabályozni
2011. szept. 2. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
És mit csináltatok a kádban? Frizurát? Mindenesetre többen ne fürödjetek együtt!!!
2011. szept. 2. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Igen, frizurát.
2011. szept. 2. 08:23
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Igaz legalább fürdőruhában voltatok?
2011. szept. 2. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

08:49


Nem.

Kiskorunkban se fürdőruhában voltunk.

2011. szept. 2. 08:51
 7/13 anonim ***** válasza:

De egészen más ha egy 7 és egy 4 éves fürdik együtt, vagy mint egy 20 és egy 17 éves! Nem volt semmi gátlásotok egymás előtt? Legalább eltakartátok volna az intim részeteket!!!

És azóta sokat gondolsz a húgodra?

2011. szept. 2. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

08:56


Nem gondolok a húgomra, csak akkor amikor a kádban voltunk akkor volt merevedésem.

Eleinte nekem voltak egy kicsit gátlásaim a húgomnak nem.

2011. szept. 2. 09:08
 9/13 anonim ***** válasza:
Hát akkor ne fürödjetek többet együtt! Ennyi! Amúgy szerintem biztos azért volt merevedésed, mert rég láttál meztelenül nőt! Vagy régen Szexeltél! Nincs különösebb jelentősége, ha azóta nem gondolsz rá!
2011. szept. 2. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

sztem a húgodnak tetszett a dolog a nők hiúak és imádják azt látni ha vki érdeklődik irántuk.

De ez a testvér dolog nem oké

2011. szept. 2. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!