Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Más (leendő) anyósa is szokott...

Más (leendő) anyósa is szokott így viselkedni?

Figyelt kérdés

A párom anyukája állandóan célozgat a magasságomra és a súlyomra. Múltkor például valaki megkérdezte, hogy én is velük vagyok-e, mert nem látott, erre ő azt mondta, hogy persze, hogy nem látott, mert olyan alacsony, hogy ki sem látszom az autóból(persze igazából kilátszottam). Vagy hogy milyen hasznos vagyok, mert keveset eszem. Szerintem ő ezt viccnek szánja, pedig engem inkább bánt ezzel. Ha meg úgy mondja ezeket, hogy én is ott vagyok, akkor kínomban már csak mosolygok, pedig ezzel kínos helyzetbe hoz.

Mást is szokott az anyósa így kritizálni?


2011. szept. 2. 08:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
ó jaj, hát persze :D ezek olyan anyós betegségek :D Engem eleinte azzal szekált, hogy túl alacsony vagyok,és túl "dagi" a fia előző barátnőjéhez képest. Mert ő 170 cm volt,és 60 kg. Én meg 158 és 55 kg. Aztán hogy meglett a gyerek akkor miért így nevelem,úgy amúgy, mert bezzeg az Évi! -ismét az ex. Bezzeg Évinek nincs is gyereke, lett volna de elvetette. erről ennyit. Már 4 éve ez megy,napi szinten. Valamibe mindig beleköt. Szóval szerintem ne zavarjon a dolog. A legtöbb anyóspajtás ilyen. 22/L
2011. szept. 2. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Szerintem inkább viccnek szánja, főleg, ha amúgy normálisan viselkedik.

Én nem vagyok se kicsi, se vékony, pedig én is nagyon keveset eszek, bár nekem nem célozgat, hanem poénosan veszekszik :)


Ne legyél túlérzékeny, ne vegyél fel ilyen kis hülyeségeket, mert piszok hamar tönkre fogod tenni magad idegileg - és mellé még megkapod azt is, hogy egy hisztis liba vagy :/

2011. szept. 2. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Akkor itt az ideje,hogy helyre rakd anyát. Elmondod neki amikor kettesben vagytok,hogy ez téged nagyon bánt és ne mondjon ilyeneket. Szerintem észre fogja venni magát. Nem kell veszekedni, szerintem is viccnek szánja csak nem érti,hogy ez nem vicces.
2011. szept. 2. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Egyébként normálisan viselkedik velem, szeret(legalábbis remélem), de ezzel mindig kivágja a biztosítékot. Nem tehetek róla, hogy alacsony vagyok.
2011. szept. 2. 09:05
 5/13 A kérdező kommentje:
Jaj, veszekedni nem is akartam vele :-)
2011. szept. 2. 09:07
 6/13 anonim ***** válasza:

Nekem is volt egy ilyesmi anyós jelöltem,de gyorsan megpattantam.Èpp elvesztettem a munkahelyem mikor kimentem akkori páromhoz hozzájuk németbe.Teljesen maham alatt voltam,épp suliba is jártam,de pont szünet volt a suliban.Elsö este még jó volt,a következö nap délután jött haza,és berontott kicsifia szobájába hogy magyarországon nincs is tanítási szünet meg ilyesmik,mert ö utánajárt.Következö nap vacsoránál a következö mondattal sokkolt:"Neked nincs szakmád,nincs munkád,nincs pénzed,nincs semmid.Mit akarsz te az én fiamtól?Neki sincs pénze,még iskolába jár,öt is mi tartjuk el"

Hát ehhez képest neked még "szerencséd" van.

Bocs ha hosszú lett,és ha nem igazán számít válasznak..

2011. szept. 2. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Engem is a magasságommal b@sztattak régebben...a páromnál magasabb vagyok (4-5 cm-el)...aztán volt olyan lagzi, hogy az összes lehetséges rokon előtt kijelentette, hogy "Tündike, de megnőttél" (amióta megismertem a páromat, 4 éve, 1 cm-t nem nőttem, nem híztam, nem fogytam)...
2011. szept. 2. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Hát az én anyós jelöltem kiment Hollandiába és egy rakás adósságot hagyott a 3 gyerekére, após jelöltnek meg nincs munkája. Amúgy semmi problémám nincs vele :D
2011. szept. 2. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Az enyém van annyira intelligens,hogy ilyeneket még véletlenül sem mondana!

Van hibája, van,hogy nem értünk egyet dolgokban, de ilyeneket nem mond. Most babát várunk és hát híztam valamennyit. Nem veszélyes, de magamhoz képest látványos. A férjem néha viccesen Duszeszítának (értsd: Ducinak:)) hív. Bár én tudom,hogy nem bántásból mondja és nem is bántódom meg, anyósom mindig rászól,hogy kisfiam ne mondj ilyet!

2011. szept. 2. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Kérdező, milyen magas vagy? És az anyós?
2011. szept. 2. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!