Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak engem zavar hogy a...

Csak engem zavar hogy a baratomat naponta többször felhívja az anyukája?

Figyelt kérdés
Baratom szerint ez természetes hogy naponta telefonájanak többször is. Szerintetek ez normáslis, és csak en reágom túl?... én 22éves vagyok a baratom meg 23éves
2011. szept. 2. 11:33
 1/8 anonim ***** válasza:
28%

az anyja mindig is az anyja marad, a barátnők meg jönnek mennek.

nincs semmi rossz abban ha többször beszélnek naponta.

2011. szept. 2. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Tinker Bell ***** válasza:
64%

Miért volna ez probléma? Te nem szoktál az anyukáddal beszélni? Miért zavar, hogy jó a kapcsolata az anyukájával?


Szerintem nincs ezzel semmi... 23 évesen már gondolom önálló, de ettől függetlenül beszélgetni még lehet...

2011. szept. 2. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
36%
Egy pasinak mindig az anyja a legfontosabb nő az életében... És az anyukák is sokkal jobban ragaszkodnak a fiacskájukhoz, mint a lányukhoz... De azért egy intelligens anya tudja, hol a határ... Mindennap hívogatni a felnőtt fiát abnormális...
2011. szept. 2. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
95%
Nem kell hívogatni a felnőtt fiút. Miért kellene? Hogy megkérdezze, hogy ott milyen az idő? 23 éves, nem ovis. Élje az életét, nem kell rátelepedni. Megjegyzem, anya vagyok, és van 23 éves fiam.
2011. szept. 2. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
A baratom a szuleivel él, nemélunk egyutt max 1-2nap alszik nálunk a héten...
2011. szept. 2. 11:44
 6/8 A kérdező kommentje:
Megjegyzem nagyon joba vagyok az anyukájával csak ez az egy zavar benne hogy eljon hozzam a baratom es mindig hívohatja őt. Nem irigylem hogy joba vannak csak nekem olyan furcsa hogy állandóan hívja őt...
2011. szept. 2. 11:49
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Akkor meg pláne fura, ha még együtt is élnek. Este meg tudják beszélni a nap történéseit, tök feleslegesnek tartom felhívni. Persze ha vmit meg kell beszélni, az más, de nem folyton.
2011. szept. 2. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Engem nem zavar.

Normális anyukája van,aki örül nekünk,szeret engem,nem szól bele a dolgainkba.De felhivja minden aprósággal.

Párom eleinte úgy gondolta,engem zavar hogy állandóan hivogatva van,próbálta lecsökkenteni a hivások számát,de mondtam,isten ments,hülyeség miatt ne haragudjon meg a mamája,engem nem zavar.

(tényleg apróságokkal hivja,mit főzzön,hol lehet x tárgymi volt melóhelyén..)

2011. szept. 2. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!