Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Vannak olyan lányok akit nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak olyan lányok akit nem zavar, hogyha egy pasi füvezik? Nem túl gyakran, mondjuk heti 3-4 naponta, de hetente max 2 g-t tol el.

Figyelt kérdés
2010. márc. 25. 23:34
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Ha engem is megkínálsz, nem zavar.

22/L

2010. márc. 25. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
hát, ha nem túl gyakran csinálná akkor oké, (azért mert tuti rászoknék én is) de heti 3-4 nem kimondottan ritka:D és a füvesekek van egy jellegzetes fejük azt utálom.
2010. márc. 25. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Első válaszoló!

Direkt hagytad meg a lehetőséget a privát e-mail írására? :)

Am azért kérdeztem, mert nem szívesen mondanék le erről a szokásomról, viszont félek, hogy pont emiatt nem lesz barátnőm :(

2010. márc. 25. 23:56
 4/14 anonim ***** válasza:
Biztos van olyan, aki így is elfogad, de nálam a ritka nem a heti 3-4...:D
2010. márc. 26. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

engem nem zavar...de ha túl gyakran az igen.

Pasim is szívja meg én is.


21/L

2010. márc. 26. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Én is tépnék veled ;). Nem hiszem, hogy emiatt nem lenne barátnőd, bár sokan reflexből visszautasítanának miután megtudják, de nem hinném, hogy ez szabná meg, hogy ki milyen ember... Én pl olyannal nem jönnék össze aki iszik, még ha szerinte keveset is. Érdekes, de ez nálam nagyobb hátrány.

Nem is a füvezés zavarna, hanem az, hogy füstöl, vagyis az egyszerű dohányosok is ugyanolyan hátrányban vannak.. Sütibe vagy teába jobb lehet azért. Bár állítólag sok kell belőle.

Mondjuk az kicsit zavarna, hogy mondok neki valami fontosat és 10mp múlva kiesik. *.*

2010. márc. 26. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

na én nem türném el...

párom ismerkedéskor kb 2 hét ismwerettség után közölte,h előtte nap haverjaival szivtak...

én meg közöltem,h vagy a fű és az idétlen havwerjai,vagy én...

azota uj haverjai vannak,és még mindig megvagyok neki,és egy grammot se szivott el,sőt cigiről is leszokóban van...

22/L

2010. márc. 26. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Am inni nem iszok, viszont sajnos dohányzom is :S

Előző barátnőm biztosan nem tűrte volna. :D

2010. márc. 26. 09:46
 9/14 A kérdező kommentje:

Am fontos dolgokat nem akkor kell megbeszélni, amikor be vagy karcolva ^^ Én általában megválasztom az időt ehhez, nem kimondottan napközben ügyintézések előtt tolom ~~ ^^ :D


http://www.youtube.com/watch?v=YsNWqLX1EZ4

2010. márc. 26. 09:50
 10/14 anonim ***** válasza:

én nem tűrném el. mondjuk eleve nem ismerkedek drogosokkal...a dolog itt kezdődik...


22/n

2010. márc. 26. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!