Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyi idő után beszéltetek a...

Mennyi idő után beszéltetek a pároddal arról, h nagyon hosszútávú (házasság, család) terveitek vannak egymással?

Figyelt kérdés
bevált, azóta is együtt vagytok? esetleg van olyan is, aki így tervezte nagyon komolyan de mégis vége lett? kort is légyszi
2011. szept. 2. 14:11
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Annak ellenére,hogy ez első héten,mikor összejöttünk már tudtam,hogy más nem kell,most szervezzük az esküvőt. 9 év után. Mi óvatosak vagyunk,de akár az egész életemet is leélném vele anélkül,hogy elvesz.
2011. szept. 2. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Még össze se jöttünk közöltem, hogy csak olyannal állok szóba aki úgy gondolja el is venne feleségül. El is vett :-D
2011. szept. 2. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

mi 2008 szeptemberében jöttünk össze, novemberben kaptam tőle egy gyűrűt (nem volt eljegyzés, de tudtam, hogy ez sokat jelent). Én megrémültem, rendeznem kellett magamban, hiszen ott voltam 18 évesen, semmit nem tudtam még a házasságról, egyáltalán nem gondoltam, hogy Ő lesz az egyetlen férfi az életemben...Aztán történt valami ami összekovácsolt bennünket, akkor jöttem rá, hogy ez a férfi ki fog tartani mellettem bármi lesz.

Ennek 4 éve, azóta már csak közös terveink vannak, ha minden jól alakul jövő ilyenkor már együtt fogunk élni:)

2011. szept. 2. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Első randin megbeszéltük,hogy bűnrossz gyerekeink lesznek,és hogy a rokonság 90%-a csak utólag fog tudni esküvőről...24 és 28 évesek voltunk akkor


Úgy lett ahogy akkor megbeszéltük...tényleg nagyon rosszak...mint mi voltunk gyerekként :)


Előtte többéves kapcsolatban sem került szóba házasság,gyerek,összeköltözés se...

Vele második randin már természetesnek tűnt hogy együtt is alszunk pl :)

2011. szept. 2. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
2-3. randin már szóbakerült. Azóta kb. 4 éve vagyunk együtt, lánykérés már megtörtént, esküvő vagy jövőre, vagy 2 év múlva (pénzkérdés).
2016. máj. 18. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!