Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Vannak olyanok akik azt az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak olyanok akik azt az elvet vallják, hogy előbb kellene az eljegyzés és a házasság, mint a család? Akiknek, meg összejött a baba "idő előtt" nem bánta meg?

Figyelt kérdés

Mert én nem akarok addig gyereket, még férjnél nem vagyok, ne mondja azt a párom, hogy csak a gyerekért vett el. pedig ő nagyon szeretné már.

Vagy akiknek összejött a baba, nem érezték úgy, hogy csak azért vette el a párjuk, hogy jön a baba?

félreértést nem akarok nem ítélek el senkit csak érdeklődök. és sok boldogságot minden eljegyzésre, házasságra és anyaságra váró lánynak:)


2011. ápr. 8. 20:23
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
76%

Persze. Én is így akartam, ettől függetlenül nem így alakult az életem. Várandós lettem és megtartottuk természetesen. Nem hinném, hogy csak emiatt vett el, ezelőtt 3 éve mondogatta, hogy el akar venni csak én mindig mondtam majd később, most van ennél fontosabb is. Miután a baba megszületett,nem sokkal rá vett el feleségül.


Nem bántam meg, ilyeneken én nem tudok fennakadni.

2011. ápr. 8. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
71%
Igen, ez lenne a normál sorrend, amit te is szeretnél. Nekem igazából mindegy lenne, gyereket jobban szeretnék, mint férjet. De ez azért is van, mert nem szeretem annyira a párom. Amúgy az esküvőre szavaznék először.
2011. ápr. 8. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 Tinker Bell ***** válasza:
40%

Ez ma már nem így van.


Méghozzá azért nem, mert egy esküvő ott vagy másfél milla és a csillagos ég között. Míg ha gyereket vállal az ember az sem olcsó, de ha először a lagzi, akkor a gyerekvállalás tolódik.


Persze régen, mikor még álmodozó voltam, én is úgy gondoltam, hogy először ház, majd esküvő és gyerek. De ez mára már megváltozott és fontosabb lett a ház és a gyerek.


Ma már nem nézik le azt a nőt aki karikagyűrű nélkül szül. Lehet lagzit tartani pici gyerek mellett is. Az annyira nem fontos.

2011. ápr. 8. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 Tinker Bell ***** válasza:
55%
Ja és ha azt mondja, hogy csak a gyerek miatt vett el, az amúgy sem tartott volna sokáig, házasságban gyerek nélkül sem!
2011. ápr. 8. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
63%

Anyut apa terhesen vette el. Mert a szülők nyomást gyakoroltak apára. Nem lett tartós házasság.


Tudom, hogy nem a kérdésre válaszolok de, szerintem anya is többre ment volna egyedül, férj nélkül.


Ha csak azért vesz el valakit egy férfi, mert jön a baba, akkor a papír sem gátolja meg abban, hogy elmeneküljön előbb-utóbb ebből a börtönből.


Szóval ha a párod szeret, akkor papír nélkül is a férjed lesz, ha nem akkor a papír csak még több gubanc elé állít mindkettőtöket a szabadulástól.


Én is megfogadtam, ha egyszer már belekerülök a dolgokba, akkor nincs az az isten, hogy feleségül menjek bárkihez is. Ha eljön az idő, akkor menjen férfi isten hírével.

2011. ápr. 8. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
81%
Ez a sorrend (eljegyzés, esküvő majd gyerek) több mint 2000 évig jól működött, tehát szerintem ez lenne a normális. Nem is értem, miért kéne másképp csinálni.
2011. ápr. 8. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 Tinker Bell ***** válasza:
63%

Természetesen csak az csinálja másképp akinek nem tolják a s_gge alá 18 évesen a 3 szobás házat, plusz az Audit.


Ma már nem úgy van mint régen, hogy a párocska gyűjtöget másfél évig, és akkor meg van az esküvő meg a ház és jöhet a gyerek.


Ma átlag 22 évesen kerülnek ki az emberek munkahelyre ahonnan még nagyon sok idő mire egy házra össze tudnak gyűjteni ketten. Kb. 26 évesek lesznek mire meg lesz a ház. Utána még az esküvőre gyűjteni megint legalább 3 év, mert akkor már a háztartást fenn kell valamiből tartani. Tehát durván 30ak lesznek mire meg van az esküvő és még csak utána jön a gyerek/ gyerekek.


Én nem akarok 30 felett szülni! Nekem fontosabb az, hogy kis teherrel ellátott házban tudjunk élni és utána jön a gyerek. Majd ha lesz fölös pénzünk akkor lesz esküvő!


Persze a logika és a rózsaszín álmok ezt a sorrendet diktálják! De nem az álmokban vagyunk, hanem Magyarországon, Kedves Ma 20:51!

2011. ápr. 8. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
81%

Eljegyzés-házasság- gyerek lenne a helyes sorrend. A gyereknek családban kellene felnőnie. Az esküvő NEM kerül pénzbe,csak a lakodalom. Akinek nincs erre pénze,az ne tartson lakodalmat. Nem lesz sikeresebb a házasság,ha sok embert etetnek-itatnak.

Az együttélés viszont csak egy laza kapcsolat,amit könnyebben fellehet bontani,mint a házasságot.

Ha a fiatalok az együttélés előtt tisztázzák,hogy,ha tudnak együtt élni,akkor egy-két év után összeházasodnak,akkor ha becsúszott a gyerek,sem amiatt veszi el a férfi a nőt. Ha ennyi idő alatt nem ismerik meg egymást,akkor később sem fogják.

ű

2011. ápr. 8. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
76%
Esküvőt nem muszáj millióból tartani... És igen szerintem is az lenne a helyes sorrend, én ha szülök egyszer az életben azt csak a férjemnek fogom megtenni, nem az élettársamnak, barátomnak, szeretőmnek, vagy nevezzük ahogy akarjuk.
2011. ápr. 8. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
57%

Én már voltam házas (és elvált) korábban és nem szerettem volna újra A későbbi párommal iszonyú nagy volt a szerelem és vállaltunk egy babát, ő mellette folyton győzködött, hogy házasodjunk is meg, hiszen szeretjük egymást :-) A fiunk is rajta van 5 hetesen az esküvői képeken :-)

Tinédzserként sokmindent nem úgy képzeltem, ahogy az élet valóban hozta, de nekem momentán ez a realitás, még akkor is, ha agyban másképp képzelem el.

2011. ápr. 8. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!