Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ennyiből lehet egyáltalán...

Ennyiből lehet egyáltalán tervezni a jövőt? (gyerek, házasság, család. )

Figyelt kérdés

Én jelenleg 75-85ezer között keresek (attól függ, hogy dolgozom-e délutánonként), barátom pedig ügyelettel és túlórával együtt 105ezret.

Kettőnk össz béréből merjünk gyereket vállalni?

Abban nem is reménykedem, hogy saját lakásunk legyen, kénytelenek vagyunk szülőkkel lakni. :(


2011. máj. 4. 19:26
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
63%
Ha nincsenek nagy igényeitek,akkor símán. Főleg ha a szülőkkel laktok. Nagyon sok 2 gyerekes család megél ennyiből.
2011. máj. 4. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha szülőknél laktok, akkor igen. De akkor számolni kell azzal, hogy akármilyen jóindulatúak a szülők, elkerülhetetlen a konfliktushelyzet, főleg, ha gyerek is van.
2011. máj. 4. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Én nem vállalnék ennyiből de ez magánvélemény.

Ha mindenképp szeretnétek akkor kizárólag csak ha nagyon jóban vagytok a szülőkkel, de szigorúan csak egyet! Gondolj bele mi van ha neagyisten egyikőtök elveszíti a munkáját.

2011. máj. 4. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Annyira elkeserítő, hogy itt vagyok szakmával, nyelvvizsgával és ennyit keresek. Nem látok kiutat. Nem szeretnék lemondani a gyerekről, mert minden vágyam, de sajnos ebben az országban már nem lehet ilyenekre vágyni. :(
2011. máj. 4. 19:58
 5/17 anonim ***** válasza:

A gyerek Magyarországon már luxus kategória sajnos..

A 75-85 tényleg elég kevés, itt felénk egy pincér kap 100 körül, minden komoly végzettség nélkül. Merre laksz?

2011. máj. 4. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Már bocsi, hogy ezt mondom, de szerintem csak tervezni lehet. Megvalósítani nem.

Rengeteg olyan embert ismerek akik azért nem vállalnak gyereket mert nem mernek ilyen anyagi helyzetben bele vágni, nem merik azt felvállalni, hogy esetleg azt kell majd mondani a gyereknek, hogy nincs. (de van olyan is aki csak szül, nem nézi miből, hol neveli majd fel a gyermekét)

2011. máj. 4. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
A szülők nyugdíjasok? Vagy az egész lakást, mindent nektek kettőtöknek kell fenn tartanotok? Ha nem akkor szerintem bele lehet vágni, és amíg meg nem születik a baba addig spórolhattok is biztos ami biztos alapon.
2011. máj. 4. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
bp-n lakunk. szüleim nyugdíjasok, anyós dolgozik, após nyugdíjas
2011. máj. 4. 20:45
 9/17 anonim ***** válasza:

ma 20:10

Egy pincér kap 100.000-et???

Wáo, te merre laksz?

szeretnék én ott pincérkedni ahol ennyi fizut adnak

2011. máj. 4. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Bocsi pultost akartam írni, csak nem itt járt az eszem. Veszprémről van szó.
2011. máj. 4. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!