Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megbuktam 2 éve matekból,...

Megbuktam 2 éve matekból, évet is ismételtem. De utána 4-es 3-as voltam belőle. Sokan megpecsételnek hogy te bukott vagy. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Anyu a mai napig csesztet pedig jártam külön órákra is nem is keveset. Más tantárgyakból jó vagyok töri, német.. És jól zártam az évet is és most is ráhajtok.. lehetne esélyem főiskolásként vagy technikusként? Vagy felejtsem el? A bukásom miatt? Köszönöm a válaszokat. 18L
2011. szept. 2. 19:17
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha javítottál anyukádnak is túl kellene lépnie ezen!

És igen,ha akarod és tanulsz akkor van esélyed! Elmész a fősulira és ott már nem is fogja tudni senki, hogy valaha is megbuktál!

Ne add fel,sok sikert!

2011. szept. 2. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell elfelejtened egyiket sem. Koncentrálj most az érettségire, más nem számít! :)
2011. szept. 2. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
90%
matekra szuletni kell én is ruhellem :(
2011. szept. 2. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
87%

Ne aggódj én sem vagyok jó matekból..., és attól, hogy egyszer megbuktál belőle még van esélyed a fősulira is akár! Tanulj szorgalmasan ne foglalkozz más véleményével!

És ami a legfontosabb soha ne add föl az álmaidat, igenis bizonyítsd be a szüleidnek és a többieknek, hogy több vagy Te! :)

2011. szept. 2. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
90%
Saját példámat tudom neked felhozni, h én is megbuktam középsuliban elsőben matekból! Utána én lettem az egyik legjobb tanuló az évfolyamban kivéve matek maradt a 2-es bár mikor tanárhoz jártam voltam 4-es is belőle! Bár nem tanultam tovább, de a suli igazgatója mindig mindenki előtt példaként hozott fel és nagyon becsültek! Szó szerint azt mondták példakép lettem! A szüleim is büszkék voltak rám! Felejtsd el, h megbuktál nagyon ügyes vagy és ne foglalkozz a rosszindulatú emberekkel hiszen csak irigyek! Anyukád meg valószínűleg csak sajnálja, h kimaradt egy éved!
2011. szept. 2. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!